Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2017 Jakar Tesettür Abiye Modelleri

2017 Jakar Tesettür Abiye Modelleri
7 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.427 kez okundu.

2017 Jakar Tesettür Abiye Modelleri

 

2017-Jakar-Tesettür-Abiye-Modeli

Saten giyim abiyeler tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yerini almaktadır. Elbisenin dokuması, sadeliği, ele değecek güzellikte olmalı, dokunurken o huzuru en derinden yaşamayı hissetmek gerekir. Saten giyimlerin vazgeçilmez parçalarından birisi olan jakar tesettür abiye modellerinde bu sene bej rengi, gümüş rengi, uçuk pembe hardal sarısı, pudra ve pastel, balköpüğü ve yeşil tonlarının ön planda olduğunu hatırlatmak isteriz.2017 yeni model jakar abiye modellerinde genelde desen detaylı ağabeyler ile karşılaşmaktayız. Her deseni işleme sanatının bir parçası olan yoğun bir uğraş gerektiren modeller dendir. Bu modeller çok titizlik ile yapılmaktadır. Sunumu en güzel görselliği ele alarak vitrinlerde yerini almaktadır.

Jakar model abiyeler aynı zamanda bol dökümlü olduğundan bir elbise modelini andırmaktadır. Bel kısmı kumaş desen kemerli olup, kap kemer aksesuarını andırmaktadır. Bu modellere pastel ton şal ve eşarp modelleri sade olarak çok fazla yakışmaktadır. Giyim kadının hazinesidir. Onu keşfetmediği sürece kadın değersiz görünecek her giyimin altında vasat duracaktır. Bir kadının giyim konusunda vasat ve rüküş görünmesi onun için bir aşağılık duygusudur. Bu duygunun içinde yer almak istemezler. Onlar bu konuda daha hassas, kırılgan bir yapıya sahiptirler. Bu nedenle kendilerine gereken öz veriyi tam olarak karşılamak için, kişisel bakım ve ihtiyaçlarına önem verirler. 2017 jakar tesettür abiye modellerinde yeni değişik motifler ve kesim modelleri ile şalınıza uygun bir abiyeyi en güzel şekilde yaratacak modelleri yakalayabilirsiniz. Örneğin şallarda yeni gelişmiş marka modelleri alarak daha kolay takabilir, saatlerce şal ve eşarp bağlamak için zaman kaybetmeye bilirsiniz. Bu nedenle oluşturacağınız kombinin de özel geceniz ile uyumlu olması gerekir.

Jakar modellerde en çok sevilen detaylar abiyenin tesettürlü bayana sağlamış olduğu konfordur. Fazla abartıdan uzak, daha yalın ve hafif desen modeller ile kapalı giyimde mütevazi bir görüntüyü elde etmek istiyorsanız jakar elbise ve abiye modellerinde özel etkinliklere, davet, yerlerine, partilere gönül rahatlığı ile katılacak, o gün muhteşemliğin saltanatını yeniden yaşatacaksınız. Belki de birçok kapalı bayan sizleri örnek alarak abiye seçiminde daha kesin karaları sayenizde sağlamış olacaklardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git