Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2017 Kırmızı Ruj Modası

2017 Kırmızı Ruj Modası
2 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.634 kez okundu.

2017 Kırmızı Ruj Modası

Size 2017 yılında kırmızı rujun çok revaçta olduğunu en başta söyleyerek sözlerime başlamak istedim. Evet, yanlış duymadınız moda tasarımcıları uygun görmüş bize de sizleri bilgilendirmek düşüyor.  Parlak ve sıcak kırmızı renklerinin hakimiyetini ilan ettiği 2017 Kırmızı renk ruj  modası ile ilgili birkaç ufak önerimiz olacak. Öncelikle rujunuzu cilt rengi ve dudak tipine göre seçmelisiniz. Çünkü sırf moda diye sürdüğünüz koyu tonlardaki ruj rengi teninizde çok daha kötü görünmenize neden olabilir. Bu nedenle koyu renk ruj rengi yerine daha açık renkteki parlak ruj renklerini seçmeniz hem yüzü  dudakları aydınlatır,  hm de sizi olduğunuzdan çok daha  güzel  ve genç gösterir. Lütfen bu tavsiyemize kulak verin ve rujunuzu seçerken cilt ve ten renginize göre seçmeye özen gösterin.  2017 sonbahar kış sezonunda özel gün ve davetler için  tercihinizi ruhunuzu kırmızı ruj  renginden yana yapabilirsiniz.

Ruj Örnek Kombin

Ruj Örnek Kombin


2017 Sonbahar-Kış Kırmızı Ruj Trendleri; 
arasında kırmızı ve şarap rengi rujların yanı sıra tüm koyu renk rujlar çok revaçta. Özel gece ve davetlere giderken mutlaka bu renkleri denemelisiniz. Yalnız kırmızı ruj kullandığımız makyaj türünde dikkat etmeniz gereken en önemli hususgözlerde sade bir göz makyajını tercih edilmesi gerekmektedir. Örneğin kırmızı ruj ile birlikte gözlere siyah eyeliner makyajı yapabilirsiniz. Ama mavi far ile  birlikte kullandığınızda ortaya renk cümbüşü şeklinde bir görüntü çıkabilir. Bunun yanı sıra kırmızı ruj ile çok yakıştığını düşündüğümüz bronz göz makyajı özel geceler için ideal bir tercih olabilir.  Mümkün olduğu kadar siyah ve gri far tonların dan uzak durmalısınız ya da çok yoğun olmayacak şekilde uygulamaya özen göstermelisiniz.

Ruj Kombin Modeli

Ruj Kombin Modeli

Yine kahverengi ve karamel renklerinden oluşan far ve allık türlerinden oluşan makyaj çeşitleri tüm ten renkleriyle uyum sağlayacaktır Makyaj stilin de tercihiniz  retro  görünümünde ise; seçtiğiniz ruj rengine uygun  tırnaklarınıza da aynı tonlarda bir kırmızı oje sürebilirsiniz. Yalnız bu noktada bilinmesi gereken bir şey var. Makyaj yaparken tercihiniz kırmızı rujdan yana ise,  göz makyajının mümkün olduğu kadar hafif olması gerekmektedir. Kaşlar bir kaş şekillendirici fırça ile şekle sokulup rengi koyulaştırılmamalıdır.

2017 Kırmızı Ruj Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git