Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2017 Prenses Gelinlik Modelleri

2017 Prenses Gelinlik Modelleri
7 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.790 kez okundu.

2017 Prenses Gelinlik Modelleri

 

2017-Prenses-Gelinlik-Modelleri

Abiye ve gelinlik modellerinde çok fazla sevilen ve pahallıya alınan modellerden birisidir gelinlikler. Gelinlikler her türlü kesim, giyim, desen modeller ile kişiye özel dikilir. Hazır gelinlikler sadece örnek modellerdir. Fakat bazen acele karar verip evlenenler hiç zaman kaybetmeden hazır gelinlikleri satın alabilirler. Fakat en doğru karar planlı bir şekilde, üzerinize ve bedeninize yakışan modellerin sağlanmasıdır. Bu nedenle gelinlik seçerken çok detaylı, ayrıntılı ve takıntılı modelleri ele alır zamanımızın bir kısmını gelinlikler üzerinde yoğunlaştırarak harcarız. Burada zaman kaybetmek değildir mesele. Mesele seçim konusunda verilen acele kararlardır. Sizlerde bu acele kararların içinde olabilir, yanlış seçimleri yaparak sonradan pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bunun için düğün öncesi, hazırlıkların yeri ve önemi oldukça büyüktür.

Şimdi sizlere kolay seçim yapabileceğiniz birbirinden şık yeni tasarım 2017 prenses gelinlik modellerinin işlenişi hakkında bilgilerde bulunacağız. Umarım bu makalemiz ile sizleri doğru aydınlatır, seçim yapma konusunda sizlere doğru bir şekilde rehber oluruz. 2017 prenses gelinlik modellerinde genç tasarımcılar özellikle dantel işlemlere çok fazla önem vermektedirler. Özellikle kol kısımları ince danteller ile işlenmiş olup, her yeri kabarık tüllerden üst üste parçalardan adeta bir katmer şekli oluşturulmuştur. Gelinlik oldukça uzun yere değen modellerden dir. Bu tür modellere biz prenses gelinlik modelleri diyoruz. Bir de prenses gelinliklerin değişik çeşitleri bulunmaktadır. Bu modelleri ele almak gerekirse öncelikle prenses gelinlik modellerinde akla ilk gelen sade kabartma modelleridir.

Bununla birlikte uzun yere değmesi ve desenli olması gözlerden kaçmıyor değil. Örneğin bu gelinliklerde kullanılan malzemelerde kristal taşlar parıltılı bir hava yaratmış gelinlikte. Gelini ışıl ışıl gösteren bu modeller, aynı zamanda duru bir görüntüyü de ele almaktadır. Gelin yalın, saf ve şık görünerek o gecenin yıldızı olmayı başarıyor. Bir diğer işlemelerde ise güpürler ve gelinliklerde kabartma modeller katmer katmer olup değişik bir görseli yakalamıştır. Özellikle bel kısmına özel yapılmış kuşaklarda gelin ve damat isteğe özel isimlerini yazdırabilmektedirler. Kısacası açık, kapalı her gelinlik modelinde prenses modeli bulmak artık hayal değil. Siz bu prenses gelinliğin içinde muhteşem olmayı sürdüreceksiniz .

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git