Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2017 Tesettür Giyim Kiş Modasi

2017 Tesettür Giyim Kiş Modasi
21 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.896 kez okundu.

2017 Tesettür Giyim Kiş Modasi

Soğuklara alışamadık, alışamiyoruz. Uyum sağlamak için zorlu hava koşullarına kat kat giyiniyoruz, ama örtünmek güzeldir, belki de kış bu nedenle bu kadar güzel , bereketli.

Beyaz-renkte-tesettür-kış-modası
Kış koşullarına uyum sağlamaya çalışırken şıklığımızdan da ödün vermiyoruz. Yazın nasıl tiril tiril serin şıklıklarımız var ise kışın da ona göre bir şıklık anlaşyışı var. Senelerdir değişmeyen, vazgeçemediğimiz hırka alışkanlığımız son dönemlerde farklı bir şekil kazandı, gözümüzde daha şık bir yer aldı. Uzun bir hırkayla hem rahat hem şık, hem de tam olarak örtünmüş olabilirsiniz.

Kombinlediğiniz uzun sade bir elbise, desenli uzun bir hırkayla beden bulur kendine resmen, altına seçeceğiniz topuklu bot ve uyumlu çanta kombininize nefes olur. Böyle bir kombin ile işe, toplantıya, arkadaşlarınızla kahve içmeye, eşiniz ile sevdiğiniz ile gezmeye gidebilir, iltifatları toplayabilirsiniz.

Kış-modası
Dönemin hitlerinden uzun hırkalar ile tüm rahatlığı da sonuna kadar hissedebilirsiniz, bedeninize rahat hareket etmeyi sağlayan bir kot giyip üzerine tunik ile veya bir triko ile rahat edebilir, üstünüze alacağınız uzun spor bir hırkayla spor görünebilirsiniz. Bu kombinle haftasonu pikniğe bile gider, çocuklarınızla daha hoş vakit geçirebilirsiniz.

Kış kombinleri saymak ile bitmez. Pançolar ile pelerinler ile overcoat’lar ile, hakim yaka montlar, asimetirk kesimli ya da çeşit çeşit desenli, renkli kabanlar ile kış bütünleşti adeta. Hatta son moda ayak bileğine kadar uzanan kabanlar özellikle kapalı bayanlar için harika seçimler haline geldiler, açık bayanlar tarafından da oldukça tutuldu. Hem sıcak tutarak hem de şıklığı , rahatlığı sağladılar. Açık bayanların özellikle şık şapkalar ile kapalı bayanların ise birbirinden güzel şallar ile eşarplar ile kombinlediği bu kabanlar oldukça revaçta ve büyük ilgi görmekte.

Trend-kış-modası
Pançolar ise bu senenin modasının bize hediyesi olmalı, bir kumaş bu kadar güzel biçimlendirilebilir herhalde ancak. Özellikle kolun açıkta kalan kısımları için kullanılan uzun, özellikle dantelli eldivenler zerafetin öncüsü, adeta dişilik sembolleri gibiler. Hem rahat hem güzel, hem kapalı.

Bu sene çok tercih edilmese bile herkesin dolabında güvendiği bir dostu şişme montu mutlaka vardır. Kışın çetin koşullarına karşı durabilen bu dostlar bizim her daim arkamızda hissettiriyorlar kendilerini , şık bir atkı, şapka ve eldiven üçlüsü ile birleştiği durumda şişme montlardan daha kullanışlı ve sıcak bir şey olamaz. Son dönemde şişme montlara dahi kürk eklenmesi ne kadar popüler olsa da amaca uygun gibi hizmet etse de akıllardaki spor çizgiyi bir kaç adım çiğnediği oldukça açıktır. Kürk daha feminen gelirken, şişme montlar rahatlık ve sıcaklık temsil eder, üzerlerine eklenen abartılı kürkler feminen yapıya kaymasına sebep olsa gerek.

Renkli-trend-tesettür-kış-modası
Kış mevsimi, giyinmeyi kuşanmayı seven insanlar, özellikle de kadınlar için biçilmiş kaftan. Gerek uzun hırkalar gerek çeşit çeşit montlar dolaplarımızın gönlünü çoktan kazanmış olmalı.

2017 Tesettür Giyim Kiş Modasi Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git