Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2017 Yeni Tasarım Gelinlik Modelleri

2017 Yeni Tasarım Gelinlik Modelleri
6 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 611 kez okundu.

2017 Yeni Tasarım Gelinlik Modelleri

2017-yeni-tasarim-gelinlik-modelleri-kuyruklu

Evlilik heyecanı başladığı andan itibaren kadınların en çok merak konusu alacağı gelinlik ile alakalı olur. Bu merak onların en büyük heyecanlarından birisidir. Evliliğe adım atmak ve en güzel anılar ile o güzel gelinliği üzerinde taşımak her genç kadının hayalidir. Hayaller gerçekleşmediği sürece kadın kendini bu konuda eksik hissedecek ve bir takım üzüntülerin içinde yer alacaktır. Bu nedenle gelinlik seçiminde istikrarlı ve zevkli bir seçim yapmanız sizin için çok anlamlı bir güne imza atmanıza vesile olacaktır. Gelinliğin kumaş dokuması ve tasarımı usta bir kalemden geçmeli ve her yapılan gelinlik sizin içinizi ısıtmalıdır. Eğer basit ve sıradan bir gelinlik almış iseniz o an için çok geç kalmış sayılabilirsiniz.

2017-yeni-tasarim-gelinlik-modelleri-kabarik

Burada önemli olan kendi düğününüzde hayal gibi bir güzelliği yaşamak ve o kısa ve unutulmaz anı sevdiklerinize de aynı motivede yaşatmaktır. Bu mutlu olmanız için ön adımlardan birisidir. Gelinlik deyip geçmenizi kesinlikle istemeyiz.2017 yeni tasarım gelinlik modelleri hakkında birazdan size en çok tercih edilen marka model gelinliklerden söz edeceğiz. Umarım size verdiğimiz bu bilgiler sayesinde doğru kararlara imza atacak ve olduğundan şık bir gelin olmayı hedefleyerek yola çıkarsınız. Bakalım bu son trend modeller neler hep birlikte öğrenelim. Genç bayanların hayalidir şık ve alımlı bir gelinliğin içinde olmak.

2017-yeni-tasarim-gelinlik-modelleri-dandel-detay

Her bayan o gün kendini prenses gibi hissetmek müstakbel eşinin kolunda en yakışan olmak ister. Bu nedenle gelinlik sevdası düğün hazırlıklarına bir kaç ay önceden başlar ve kararsızlıklar bu şekilde gelişir. 2017 yeni tasarım gelinlik modelleri olan alımlı kesim şık dantel desenli gelinlik modellerinde kadın adeta deniz kızını andıracak potansiyele sahip olur. Bununla beraber vitrinleri en çok süsleyen gelinlik modellerinden birisi de straplez dantelli gelinlik modelleridir. Ful tül detaylı ya da kabarık modellerde bu senenin güzide ürünleri arasında yerini korumaktadır.

2017-yeni-tasarim-gelinlik-modelleri

Bunun dışında dar kesim,askılı şifon,askılı ve saten balo modellerde 2017 yılında göz kamaştıran güzelliği ele almaktadır. Ayrıca açık model, A esim V yaka ve değişik kesim dar ve uzun model gelinliklere de sahip olabilirsiniz. Sizi olduğunuzdan daha fazla alımlı gösterecek 2017 yeni tasarım gelinlik modelleri hakkında detaylı bilgileri çeşitli yerel sitelerden ve ya aktif yeni marka mağazalardan bilgi alabilir en yeni modeller hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Hayatınıza yeni güzellikler katarak evliliğe adım atın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git