Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2017 Yılına Özel Değişik Kesim Abiye Modelleri

2017 Yılına Özel Değişik Kesim Abiye Modelleri
7 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.796 kez okundu.

2017 Yılına Özel Değişik Kesim Abiye Modelleri

 

2017-Yılına-Özel-Değişik-Kesim-Abiye-Modelleri

Abiye giyimlerde her desen ve modeller ile karşılaşmaktayız. Fakat bazen çok değişik kesimleri satın almak, benzer abiyelerden farklı bir kimliğe bürünmek isteriz. Bizi biz yapan değerlerimiz, vermiş olduğumuz sağlam karalar ile nükseder. Bu yüzden bir karara varmadan önce üzerimizde bize yakışan giyimi nasıl taşıyacağımızı da bilmeli ona göre giyinmeliyiz. Her insanın yaşadığı ortam, gittiği mekân farklı kültürleri ele alabilir. Kimisi çok çılgın giyinir iken çok fazla beğenilir dikkat çeker, kimisi çok fazla açık giyindiğinde çevresi tarafında yadırganabilir. Böyle olası durumlar ile herkesin karşılaşması mümkündür. Bu yüzden elbise ve abiye kesim modellerinde ortama da ayak uydurmak gerekir. Bu sene hem kapalı giyime özel hem de açık giyime birbirinden şık kesim model abiyeler bulunmaktadır.

Sizi farklı kılacak bu değişik modeller ayrıca kumaş dokumasında da kaliteden ödün vermemektedir. Birkaç modeli ele almak gerekirse, bu senenin en çok tutulan renk modellerinden birisi sarıbalık model abiye modelleridir. Bu abiyelerin sırt ve göğüs dekoltesi açıktır. Eteğin alt kısmı balık model olup vücuda yapışan modeller arasında yerini almaktadır. Diğer model kesimler ise, etek ve bacak çaprazlamasına yırtmaç kesim modeller özellikle siyah renk ve kırmızı model abiyeler de çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle gece mavisi ve saks mavisi abiye modellerinde arkadan komple tül şifon önden kısa minik etek dantel detaylı abiyeler görmekteyiz. Kol kesimleri tül şifon yarasa kol modelini andırmakta göğüs kafesi kristal taşlar ile süslenmektedir.

Bu senenin en çok tutulan renk desen kesimi ise mit yeşilidir. Bacak dekoltesini ön plana çıkartan askısız model üst kısımları ise dantel işleme modelleridir. Bunun gibi birçok çılgın kesimleri ele alan abiye kesim modelleri oldukça fazla bulunmaktadır. Tesettürlü giyimlerde açık kesim söz konusu değildir. Bu iki özelliği birbirinden ayıran zevkler, renkler ve seçimlerdir. Herkesin hayata bakış açısı, yaşama şekli değişiktir. Bu yüzden genç tasarımcılar bütün modelleri kişilerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmektedirler.2017 yılına özel değişik kesim abiye modellerinden bahsettik gerisi sizlerin bu abiyeleri keşfetmenize kalıyor .

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git