Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

2018 Abiye Modelleri

2018 Abiye Modelleri
28 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.626 kez okundu.

En Şık 2018 Abiye Modelleri

Moda sektörü her yıl en yeni gelişimler ile birlikte tüketicilere hizmet verirken, elbette ki moda tasarımcılarının en yeni kreasyonları arasında yer alan pek çok farklı kıyafet bulunmaktadır. Bunlar arasında yer alan abiye kıyafetler, genel olarak gece elbiseleri olarak tanımlanıyor. Gece elbiselerinde, mekana ve ortama göre farklı seçimler yapılırken, abartılı detayları ile ihtişamlı modeller de tüketicilerin tercihleri arasında. Yine elbette ki bunların yanı sıra oldukça sade modeller de bulabilmek mümkündür. Desenlerine ve yaka kesim detaylarına göre bazı çeşitlerden bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir. Balıkçı yaka abiye kıyafetler Yaka kesim detayında balıkçı yaka tercih edilirken, etek kesim detayları yine farklı kesimler ile ortaya koyulabilmektedir.

Genel olarak hazır giyim sektöründe hizmet veren firmaların ürünlerinden A kesim, prenses etek kesim detayları bulunabildiği gibi bunların yanı sıra balık ya da denizkızı kesim olarak tanımlanan ürünlerde bulunmaktadır. Yukarıda bahsedilen kesim detaylarından başka olarak, etek kısımlarında ya da göğüs bölgelerinde bulunan taş ya da inci süslemeler ürünlere ışıltı kazandırmaktadır. Eğer ki mekana uygun bir ışıltılı model tercih edilmek isteniyorsa, modernlik de ön planda tutulurken, siyah üzeri gümüş taş süslemeli modeller en iyi tercihlerden olabilir.

2018-abiye-modelleri2018 abiye modelleri kreasyonları .Her yıl en yeni kreasyonlar ile açıklanan en ünlü tasarımcılarının modellerinden elbette ki fiyonklu modeller de kendini gösteriyor. Fiyonk detayları ile şekillendirilmiş abiye kıyafetlerde, göğüs ve sırt dekolteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Eğer ki daha kapalı bir giyim tercih etmek istiyorsanız, transparan detaylar ile göğüs ya da sırt dekolteleri kısmen kapatılabilir. Daha farklı bir model için ise 2018 tesettür abiye kıyafetler tercih edilebilir. Bebe yaka Yine farklı bir yaka kesim detayı olan bebe yaka, bayanların tercihleri arasında yer alıyor. Daha şık ve sade bir model için bu ürün tercih edilebilir. Bordo, siyah, kahve diğer renkli tonlarda seçimler arasında yer alıyor. Bisiklet yaka Göğüs dekoltesi vermek istemeyenler için bisiklet yaka iyi bir seçim olabilir. Yaka kısmında ise kendini gösteren güpür ya da dantel işlemeler kendinize şıklık kazandırabilir. Danteller genel olarak, krem, bej ve beyaz olurken, kırık beyaz ve yine siyah dantel detayları da elbiseler için güzel seçimler arasında.

Boğazlı yaka Tesettür giyim sektöründe hizmet veren firmalar tarafından sunulan boğazlı yaka 2018 abiye modelleri, boğaz kemer detayları ile şekillendiriliyor. Petrol yeşili bir abiye kıyafet için gold bir boğaz kemeri şık bir görünüm kazandırabilir. Prenses kesim abiyeler Bu modeller de etek kesim detayları ile şekillendirilmiştir. İpek ve saten ana kumaş üzerine kullanılan tül detaylar ile prenses model ortaya koyulmuştur. Tül detaylar üzerinde yine inci ve boncuk detayları şekiller kazandırarak, farklı tasarımlar tüketicilere sunulmuştur. Dar kesim modeller Etek kesimlerinde dar kesimler genel olarak denizkızı modeller olarak tercih ediliyor. Göğüs ve bel kısmından başlayan dar kesim, diz kapaklarına kadar devam ederken, diz kapaklarından sonra A kesim olarak devam etmektedir. Bu da 2018 yılının yine en çok tercih edilen modelleri arasında. Sizlerde web adresimiz üzerinden görsel öğelere ulaşarak, kendiniz ve tarzınıza uygun en güzel modellere göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git