Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

3 Renk Kombin

3 Renk Kombin
13 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.978 kez okundu.

3 Renk Kombin

3 RENKLİ KOMBİN NASIL YAPILIR?

Bazen bir kombini yapmak için çok fazla düşünerek gereksiz zaman kaybedebiliyoruz.Aslında şık görünmek için daha az vakit harcayarak belli bir tarza bürünebiliriz.
Hangi tarzın üzerine gidebiliriz diye düşünürseniz size en güzel haliyle 3 renkli kombinleri önermekteyiz.Bu kombinleri dolabınızdaki kıyafetlerle rahatça birleştirerek hem zamandan hem paradan tasarruf edebilirsiniz…
Üç renkli kombinlerinizde sadece üç renk olmasına özen gösterin.Araya başka renkler veya tonlar da sokmayın. Bu kural bazen siyah beyaz tonlarında istisna olabiliyor.Modacılar genelde siyah ve beyazı bir bütün olarak görerek,kombinlerde 4 renk de kullanılabileceğini düşünüyor.
En çok yapılan 3 renk kombininde ise siyah ve beyaz uyumu tek renk sayılarak,onlara en çok yakışan kırmızı ve camel rengi daha iyi duruyor.
Siyah ve krem renginin uyumuna eklenen göz alıcı mint yeşili de bu tür kombinlerde çok akıllıca ve modern bir tarzdır.3 renkten oluşan kombinlerinizde tercih edeceğiniz bir rengi canlı tonlarda seçtiğinizde siz de göz alıcı bir görünüme sahip olabilirisiniz.
Lacivert ve bordonun uyumu her zaman oldukça şıktır.Sizde ayakkabı ve kazak seçiminde lacivert rengi tercih ederek bordo mini bir etek ve uçuk mavi bir çantayla hem seksi hem cool bir stil kazanabilirsiniz.

3 Renk Kombin Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git