Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Abiye Eşarp Tasarımı Nasıl Yapılmalı

Abiye Eşarp Tasarımı Nasıl Yapılmalı
9 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 492 kez okundu.

Abiye Eşarp Tasarımı Nasıl Yapılmalı?

 

 

Abiye eşarp tasarımı nasıl yapılmalı? Bunun için günümüzde gelişen sektör özellikle kuaför salonlarında göze çarpmaktadır. Yakın zamana kadar her bayan eşarplarını istediği şekilde bağlayarak kıyafet düzenini yapmaktaydı. Fakat tesettür modası sürekli gelişerek bu alanda da değişik tasarımların ortaya çıkmasına neden olmuş durumdadır. Özellikle tesettür kıyafetlerin tamamlayıcısı durumundaki, eşarp ve başörtü modelleri artık değişik tasarımlar yaratarak bağlanmaktadır. Bu konuda abiye eşarp tasarımları nasıl yapılmalı? Diye düşünenler için özellikle kuaför salonları bunun için değişik çözümler yaratmaktadır.

abiye-esarp-tasarimi-nasil-yapilmali-konusunda-bilgi

Kendi imkânlarınız ile tasarladığınız abiye eşarp modelleri bağlama şeklide tamamen kendi hayal ürününüz çerçevesinde gelişmektedir. Bu günlük kıyafet ile herhangi bir görsel sorun yaratmazken özellikle nişan veya düğün zamanı geldiğinde özel ilgi istemektedir. Abiye Eşarpların Kıyafete Göre Tasarımı Abiye tarzı bir tesettür elbise modeli ile kullanılacak olan eşarp elbisenin rengine uyum sağlayacak bir görsellikte olmalıdır. Bunun için elbise rengi ile abiye eşarp modeli dizayn edilirken ortaya çıkacak olan kombin göze hoş gelmelidir. Birçok güzellik merkezinde saç bakım uzmanları tesettür gelin başı yapmaları için özel elemanlar çalıştırdığı görülmektedir.

abiye-esarp-tasarimi-nasil-yapilmali-konusu

Abiye eşarpların değişik versiyonlarda bağlanması saç şekillendirmesi kadar önem arz etmektedir. Açık saçların kuaför salonlarında yapılması ve şekillendirilmesi esnasında harcanan zamandan daha fazla zamanın eşarp dizaynı için harcandığı olmaktadır. Bunun için yetişen elemanlar abiye eşarp tasarımı nasıl yapılmalı? Konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Değişik çiçek ve diğer değişik tasarımları özellikle tesettür modasına uygun tarzda uygulamaktadırlar.

abiye-esarp-tasarimi-nasil-yapilmalidir

Abiye Eşarpların Yüz Hatlarına Etkisi Nasıldır? Tesettür modasını yakından takip edenlerin özellikle eşarp ve başörtü modellerine önem verdikleri bilinmektedir. Burada önemli olan bayanların yüz hatlarının tamamının güzel bir çehre yaratılması hedeflenmektedir. Özellikle eşarp modelleri seçilirken yüz bölgesindeki ten rengi ön plana çıkacak şekilde tasarımlar yapılmaktadır4. Abiye eşarp modelleri bu konuda en başarılı seçenekler olmaktadır. Çünkü ipeksi görünüşleri yüz hatlarında beliren birçok leke ve siyah noktayı içinde kaybolmasını sağlamaktadır. Fakat açık renkli diğer türden bir eşarp modeli bu gür lekelerin daha belirgin görülmesine neden olmaktadır.

abiye-esarp-tasarimi-nasil-yapilmali

Abiye eşarp tasarımı nasıl yapılmalı? Bunun için özel dizayn edilmiş işlemeli abiye eşarp modelleri özellikle gelin başı yapılması kon usunda başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Mor renkli bir abiye elbise modeli üzerine tasarlanacak ön kısmı mor arka kısımları kadife çiçeği görünüşü kazandırarak yapılan tasarım iddialı bir görünün ortaya çıkarmaktadır. Krem dantelli bir tesettür elbise modeli üzerine özellikle nişanlık tarzı bir kıyafetin üzerine ortadan taşlarla işlenmiş bir hat oluşturarak tasarlanmış abiye eşarp modeli yine tüm gözleri üzerinde toplamayı başaran bir tasarım olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git