Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Abiye Kombinleri

Abiye Kombinleri
30 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.817 kez okundu.

Abiye Kombinleri

Bütün kadınlar dolaplarında mutlaka abiye modellerini bulundurmaktadır. Her zaman bir kurtarıcı görevinde olan abiye kombinleri, renklerine ve modellerine göre ayrılmaktadır. Ancak hangi elbise olursa olsun abiyeleri kombinlemek ise büyük bir marifet istemektedir. Her kadın bunu düzgün bir şekilde yapamadığı için de abiye elbiselerini sade bir hale dönüştürmektedir. Bu yazımızda abiye elbiseleri iyi bir kombin yaparak muhteşem hale dönüştürmeyi anlatacağız.

Trend-abiye-model-kombin
Siyah Elbiselerinizi Kombinleyin

Bütün kadınların dolabında olması gerekenlerden biri de siyah abiye elbisedir. Siyah renk her zaman bir kurtarıcı görevinde bulunmakta ve vücut hattındaki fazlalıkları kapatarak güzel bir görüntünün oluşmasına sebep olmaktadır. Binevi anlık bir kurtarıcı görevinde de olan siyah abiye modası dantel eklenildiği zaman ise göz kamaştırıcı bir hale dönüşmektedir. Elbise hangi renk olursa olsun dantel detayları her zaman sadelikten kurtarmakta ve hoş bir görüntü yaratmaktadır. Bu yüzden de her kadının dolabında siyah renkte uzun ya da kısa abiye elbise modelinin bulunması gerekmektedir. İster düğün ister de yemek olsun her yer için kurtarıcı özelliği bulunan abiye modellerini kombinlerken dikkat edilecek bazı noktalar bulunmaktadır. Kombinleme işlemi yaparken renk ve uyum ise her zaman çok önemlidir. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de mini ya da uzun elbiseleri tarzınıza göre yüksek topuklu, stiletto ya da bilekten bağlamalı şık bir topuklu ayakkabı ile kombinlemek mümkündür. Elbiseye uyumlu zarif küpeler ve mini bir abiye el çantası takmak da abiye elbise ile oldukça uyumludur. Bu tarz kıyafetler genellikle özel geceler için giyilebilecek türdedir.

Güzel-abiye-kombini
Elbise Modellerine Göre Kombin Çeşitleri

Abiye modelleri kendi aralarında da kısa,uzun, straplez ya da boğazlı gibi ayrılmaktadır. Mini elbiseler genellikle taşlı bir siyah ayakkabı ile kombilenmektedir. Yine bunun beraberinde de dantel detaylı uzun abiye modelleri için siyah rugan ayakkabı tercih edilebilmektedir. Straplez modellerini tercih edenler ise uzun ve taşlı küpe takarak hareketlendirme yapılabilmektedir. Son olarak boğazlı ve dantel olan abiye modelleri için de dekolte mutlaka elbise boyuna göre kullanılmalıdır.

Abiye Kombinleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git