Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Abiye Kombinlerinin Önemi

Abiye Kombinlerinin Önemi
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.499 kez okundu.

Abiye Kombinlerinin Önemi

İlkbahar ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte eğlence amaçlı organizasyonlarda artış gözlenmeye başlanır.  Söz konusu düğün, nişan, mezuniyet gibi şık olunması gereken bir durumsa kadınlar arasında kazananı belli olmayan bir şıklık yarışı başlamış olur. Amaç her zaman en güzel elbiseyi bulup en güzel şekilde kombinleyerek en şık olabilmektir. Farklı davetlere göre farklı seçeneklerin olması abiye modası konusunda geniş olanaklar sunmaktadır. Hatta aynı elbiseyi farklı şekilde aksesuarlarla kombinleyerek  çok farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.  Bukombinlerdeki çeşitliliğin bu kadar çok olmasının sebebi kadınlara farklı seçenekler sunabilmektir. Çünkü çoğu kadın bir organizasyonda giydiği bir elbiseyi diğerinde tekrar giymeyi tercih etmemektedir.

Abiye-kombinleme
Abiyeler bu tür organizasyonlar için özel olarak tasarlanmış elbiselerdir.  Bu nedenle tasarımlarında fazlaca çeşitlilik bulunur.  Her sezon modaya göre değişen abiyeler uzun ya da kısa modellerde olabilirler. Uzun abiye kombinleri farklıyken kısa olanları daha bir farklıdır.  Bu kombinler, abiyenin üretiminde kullanılan kumaş, pul, dantel gibi malzemelere göre de farklılıklar gösterebilir.  Eğer dantel kumaş kullanıldıysa aksesuar olarak dantel içeren bir çanta ya da ayakkabı kullanmanızı gerektirir. Söz konusu kombin olduğunda en ufak parçanın bile büyük bir etkisi vardır çünkü her şey uyum içinde olmak zorundadır.  Küçük bir uyumsuzluk bile tercihinizi yaparken harcadığınız zamanın boşa gitmesine sebep olabilir.

Desenli-abiye-kombin
Abiye modelleri özel dikim evlerinde sipariş üzerine sadece sizin için tasarlanabileceği gibi herhangi bir mağazadan zaten tasarlanmış hazır bir üründe alabilirsiniz. Hazır bir ürün almayı seçerseniz kombin yapmakta belki biraz daha zorlanabilirsiniz. Ya da tam olarak istediğiniz modeli bulamayabilirsiniz. Oysa özel olarak diktirirseniz elbisenin renginden, uzunluğuna, hatta kumaşına kadar her şeyine kendiniz karar verebilirsiniz. Böylece elbisenizi kombinlemek için ayakkabı ve çanta bulmakta zorlanmazsınız. Yada zaten sizde var olan bir çanta yada ayakkabıyı modacınıza gösterirseniz ona uygun bir tasarım yapmasını isteyebilirsiniz. Modacınız size alternatif olarak birkaç farklı abiye kombinleri hazırlayarak tam istediğiniz gibi görünmenizi sağlayabilir. Bunun yanı sıra hazır abiyelerde de binlerce çeşit olduğunu ve içlerinden mutlaka bir tanesinin sizin zevkinize uyabileceğini göz ardı etmemelisiniz.

Abiye Kombinlerinin Önemi Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git