Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Abiye Modasının Yeni Trendi; Marigold Elbiseler

Abiye Modasının Yeni Trendi; Marigold Elbiseler
4 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.948 kez okundu.

 Abiye Modasının Yeni Trendi; Marigold Elbiseler

Modacıların tasarımlarını sergilediği defilelerde, en göze çarpan etki abiye kıyafetlerde yaşandı. Alışagelmiş renklerin dışında öyle bir renk vardı ki, izleyenleri adeta büyülüyordu.. Geçtiğimiz yıllarda abiye elbiselerde etkisini gördüğümüz gold  tasarımların, bir adım ötesine geçilmişti.

Marigold Gece elbiselerinin büyüleyici etkisi, 2015 İlkbahar/Yaz Abiye modasında hemen kendini gösterdi. Bu yaz sezonunda, ünlü film yıldızlarının ve şarkıcıların üzeride görürseniz hiç şaşırmayın. Özel davetlerin en güzel abiye kıyafetleri, marigold renkleri ile bir yıldız gibi parlayacak.

Abiye elbiseler, giyildiği ortam nedeni ile zaten zarif ve etkileyici elbiselerdir. Bir de marigold rengiyle tasarlanmış bir davet elbisesi, mükemmelinde ötesinde olacaktır. İhtişamın ve görkemin rengi olarak nitelendirilen marigold abiyeler, adeta zirveye çıkıyor.

2015 İlkbahar/Yaz Abiye rengi olarak favori gösterilen marigold, kadınlar tarafından büyük ilgisi göreceğe benziyor. Bu sezon nişanlanacak veya evlenecek olan genç kızlarda, son derece trend olan bu rengin büyüsünden faydalanabilir. Nişan tuvaleti ve kına gecesi kıyafeti için oldukça güzel bir renk seçeneğidir.

Abiye Modasının Yeni Trendi; Marigold Elbiseleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git