Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Abiye Modelleri

Abiye Modelleri
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 569 kez okundu.

Abiye Modelleri

abiye-modelleri-yirtmacli

Daha detaylı abiye modelleri hakkında bilgilere ihtiyacınız varsa bu siteye giriniz. Abiye modelleri bildiğiniz gibi her yıl aynı modelleri de var ve zaman, zaman da yeni abiye modelleri de eklenmektedir. Kendinize abiye seçerken abiye modellerinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da vardır. Bunu sakın unutmayınız. Abiye alırken mutlaka giyip denemelisiniz. Sizlerin vücuduna uygun olan ve size yakışacak olan abiye modelleri tercih etmeniz de fayda vardır. Abiyeleri deneyerek uygun olacak olan abiye bulabileceksiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Çünkü abiye modelleri deneyerek doğru bir modele ulaşabileceksiniz. Bunu sakın unutmayınız. Bazen ben bunu hiç giymem dediğiniz modeller sizlere yakışabilir ve ya vücudunuza uygun olabilir. Bu nedenle de bu durum farklı modellerde abiye giyerek bulacaksınız. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

abiye-modelleri-tullu

Straplez abiye modeller çok dikkat çeker ve ilgi gören bir modeldir. Çoğu bayanlarda bu modeli satın alır. Ama bazı bayanların üzerinde kaba durur ve ya yakışmaz. Omuzları geniş olanlar, göbeği olanlar ve göğüsleri iri olan bayanlar straplez abiye modelleri giymeleri yakındır. Bu belirttiğimiz vücuda sahip bayanlar için straplez abiye modelleri asla uygun değildir. Mini etekli abiyeler de çok şık ve dikkat çekmektedir. Çünkü bacaklar dikkat çektiği için bayanların oldukça beğenisini toplamaktadır. Ama bacakları çok kalın olan bayanlarda itici durduğu ve kaba duruş sağladığını da belirtmek isterim. Onun yerine uzun bir elbise tercih etmek daha doğrudur.

abiye-modelleri-balik

Bunların dışında abiye kumaşları da çok önemlidir. Beğendiğiniz abiyelerin kumaşları size uygun olmayabilir. Şifon ve tül kumaşlı abiyeler göğüsleri ve kalçalı bayanlar göre uygun olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü şifon modelleri biraz daha bol kumaştan ibarettir. Bunun için bu tür abiyeler de şifon ve tül kullanılması tercih edilebilir. Kendinize uygun doğru bir abiye aldığınız zaman doğru bir iç çamaşırı giymeniz de çok önemli olmaktadır. Daha sık iç çamaşırı giymek yanlıştır. Abiyelerin kumaşı uygun olan iç çamaşırı giymelisiniz. Bu daha doğru olacaktır. Abiye elbiseleri için tamamlamak istediğiniz makyaj, aksesuar, ayakkabı ve çantanızın da uyumlu olması şarttır.

abiye-modelleri-straplez

Abiye elbiselerde şart olan şey ayakkabınızın mutlaka topuğu yüksek olması gerekir. Abiye elbise için alacağınız çanta büyük değil küçük ve taşınması rahat olacak şekilde tercih etmemelisiniz. Çantanız küçük olduğu zaman daha çok rahat ederek gideceğiniz mekanlarda hem de sizlerde rahat etmiş olacaksınız. Abiyeler için seçtiğiniz çantalar büyük olduğu zaman abiyeler de çok abartılı görülebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git