Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Abiye Modellerinin En İyi Firmaları

Abiye Modellerinin En İyi Firmaları
4 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 3.017 kez okundu.

Abiye Modellerinin En İyi Firmaları

 Abiye kıyafet başlı başına bir dünyadır ve ve büyük bir kısmı aslında tek kullanımlıktır denilebilir. Kullan at anlamında olmasa da çoğu bayan, zaten yılda 2-3 kere gittiği gece davetlerine, aldığı kıyafeti birer kere giymeyi tercih eder. Fakat aslında şöyle bir düşünülse farklı kolay değişimler, birkaç küçük eklemeler, çıkarmalar yapılırsa tamamen değişebilecek abiyeler de var. O kadar para harcadığınız abiyelerin kullan at tarzından kurtulmak için kafanızda tasarladığınız ufak tefek değişimleri terzide yaptırabilir hatta siz bile yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak değişime siz bile çok şaşıracaksınız. Kendi Abiye Modelinizi Kendiniz tasarlamış olacaksınız

Abiye denilince aklınıza hangi firmalar geliyor? Bu konuda uzmanlaşmış firmalardan bazılar Tekbir, Hazende Moda, Theree N Abiye, Full Collection, Favore Houte Coutureİğne İplik Moda, Bala Couture, Butik Dayı gibi Abiye firmalarıdır. Tüm bu firmalar işlerinin duayenleri ve müşteri memnuniyeti geri dönüşü fazla olan firmalardır. Harika tasarımları bulabileceğiniz bu firmalarda 2015 abiye modellerini de mutlaka görmelisiniz.

Abiye Değişimini Nasıl Yapabilirsiniz?

Öyle çok çok paralar vererek bir abiye kıyafet aldıysanız sakın bir kere kullanıp da atmayın. yada yıllarca bekletmeyin. Askılı pullu bir elbiseniz varsa bir daha ki sefere askılarını kesebilir, kemerini boynunuza fular olarak alabilir, etek boyunu kısaltabilir ya da eğer abiyeniz sade bir model ise pullu kumaşlarla farklı yerlerini hareketlendirebilirsiniz. Düz dar kesim mini bir abiyeniz varsa, tül kumaştan etek üzerine tütü görünümü ile farklı bir görüntü verebilir, ya da tül ayrıntılı bir abiye elbiseniz varsa tüllerini çıkartıp etek kısmını taş veya pullarla ya da elinizde bulunan takılarla hareketlendirebilirsiniz. Abiye elbise modeli çıkarmak tamamen sizin elinizde. Kendi zevkinize göre farklı abiye modelleri, yeni abiye modelleri yapabilir, şaşırtıcı dizaynlar ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git