Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Abiye, Tunik ve Ferace Modelleri

Abiye, Tunik ve Ferace Modelleri
7 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 3.059 kez okundu.

Bayan giyim modasında birbirinden çok farklı kıyafetleri görmek mümkündür. Abiye modeli, tunik modası, ferace modası ve daha sayamadığımız birçok farklı kıyafet modeli. Tüm bu kıyafetlerin ana amacı vücudu kapatmaktır. Ancak bunu yaparken de şık durmasını sağlamak da her bayanın istediği bir şeydir. Moda dünyasının önde gelen isimleri de, her sezon farklı modeller geliştirerek bayanların beğenisine sunmaya devam ediyorlar. Abiye modelleri konusunda yeni sezonda gördüklerimiz, geçtiğimiz sezonlara göre çok daha farklı olabiliyor. Ya da özellikle kapalı bayanların dış giyimde tercih ettikleri ferace modelleri için de aynı şeyi söylemek mümkündür.

Bayan giyimde farklı çizgiler

Yeni sezonun güzelliklerinden söz ederken, farklı tasarımları da dikkate almak gerekiyor. Vitrinleri gezdiğimde gözüme çarpan abiye modelleri üzerinde incelemede bulunmak istedim. Dikkat ettiğim şey, bayanlar için gerçekten çok sayıda abiye modeli yer alıyor. Doğrusu bir düğüne giderken hangisini seçebileceğim üzerinde ben de karar vermekte zorlanırım. Ya da biz bayanlar için kokteyl, özel yemek davetleri gibi günler çok önemlidir. Böyle bir günde kendimize yakıştırabileceğimiz bir tunik modeli, ferace modeli ya da abiye modeli olmak zorun olacaktır. Yine burada iş moda tasarımcılarının mahir ellerine bakmaktan geçiyor. Şundan emin olabilirsiniz ki yeni sezonda söylediğim tüm bu modellerden çok daha fazlası kendini gösteriyor.

Abiye, Tunik ve Ferace Modelleri

Bayanların yaz sezonunda üzerinde en çok durduğu üçlü abiye,tunik, ferace modelleridir. Dış giyimde genel olarak hem şıklık hem de tesettürü muhafaza etmesi açısından ferace modelleri vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Yine modern kapalı bayanların tercihi de tunik modellerinden yana olabiliyor. Ancak ev içi giyimde abiye modelleri bütün bayanlar için vazgeçilmezdir. Yeni sezonun değişimlerini incelediğinizde bu üç kategoriye ait çok farklı detayları inceleyebilirsiniz. Biz de yeni abiyeler olarak gözümüze çarpan modelleri sitemizde hanımların beğenisine sunarak alışverişlerinde daha farklı fikirlerden yararlanmalarını sağlıyoruz. Şimdi dilerseniz sizin için seçtiğimiz abiye, tunik ve ferace modellerini birlikte inceleyelim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git