Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Altın Ve Gümüş Rengi Ayakkabı Ve Çantalar Hangi Renk Giysiler İle Uyum Sağlar?

Altın Ve Gümüş Rengi Ayakkabı Ve Çantalar Hangi Renk Giysiler İle Uyum Sağlar?
2 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.023 kez okundu.

Altın Ve Gümüş Rengi Ayakkabı Ve Çantalar Hangi Renk Giysiler İle Uyum Sağlar?

Son birkaç yıldır fazlaca kullanılan, altın ve gümüş rengi ayakkabı ve çantalar, giysilerin havasını değiştirmekte ve özellikle gece kombinlerinde oldukça şık bir görüntü oluşturmaktadır. Siyah ta dâhil birçok giysi ile kullanılan bu ayakkabı ve çantalar, sade elbiselere enerji katacaktır. Bu tür dikkat çekici renkleri, dozunda kullanmak abartılı görüntünün önüne geçer. Bu sebeple altın ve gümüş rengi ayakkabı ve çanta kullanılan giysileri, minimum takı ile kullanmak gerekecektir.

balo-kombin

Altın Rengi Ayakkabı Ve Çantalar Hangi Renkteki Giysiler İle Kullanılır?

Açık, bantlı yazlık ayakkabılar dâhil, birçok modeli bulunan altın rengi ayakkabılar; siyah, yeşil, kahverengi, kırmızı, beyaz gibi birçok renk giysi ile uyum sağlar. Altın rengi ayakkabı ve çanta kullanılan giysilerde, gümüş takı veya süsleme bulunmamalıdır. Her iki renk te parlak olduğu için abartılı bir görüntü oluşturacaktır. Bu sebeple saç ve makyaj da dâhil, diğer detaylar mümkün olduğunca sade seçilmelidir.

Gümüş Rengi Ayakkabı Ve Çantalar Hangi Renk Giysiler İle Kullanılır?

Zımbalısı, taşlısı, stiletto modeli gibi birçok değişik modeli bulunan gümüş ayakkabılar; beyaz, sarı, mavi, yeşil gibi birçok renkteki giysi ile kombinlenmektedir. Tek başına giysiye hareket kazandıran gümüş rengi ayakkabılar kullanıldığında, fazladan takı kullanmaya gerek yoktur. Sade modellerde saç ve makyaj ile katıldığınız ortamda, dikkatleri üzerinize toplama imkânınız olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git