Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Anne Kız Abiye Modelleri

Anne Kız Abiye Modelleri
26 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.527 kez okundu.

Anne Kız Abiye Modelleri

anne-kiz-abiy-modelleriEskiden ikiz kardeşler bir örnek giydirilir ve tüm dikkatleri üzerlerine toplarlardı. Yeni modaya göre anne-kız çocuk ve baba-erkek çocuk uyumlu giyim ürünleri de büyük ilgi görmekte. Bir örnek giyinen anne-kızlar tüm şıklıkları ile dikkatleri üzerine topamaktadır. Kız çocukları ile anneler arasında müthiş derecede güçlü bir bağ vardır. Çocuklar, annelerine özenir ve aynı kıyafeti giymek isterler. Ondandır ki annelerin kıyafetlerini denemek her çocuk için vazgeçilmez bir eğlencedir. Tasarımcıların son zamanlarda yoğun ilgi gösterdikleri ve çalışmalarında oldukça yer verdikleri anne kız aynı abiye modeli çalışmaları sayesinde çocuklar da artık anneleri gibi giyinebiliyorlar. Anne kız abiye modelleri, dünyanın dört bir yanında farklı olmayı seçen, giyinmeyi çocukları ile zevkli bir hale getiren anneler için oldukça zevkli ve eğlenceli bir durumdur. Aynı zaman da, birebir özel kumaştan dikilen minik parçalar kına, düğün, nişan gibi günlerde anne kız bir örnek giyim olarak giyildiğinde annelerin hayatına da renk katıyor.

Anne kız ikizliği Anne kız kıyafetleri son yılların en güzel ve en anlamlı akımı olduğu herkes tarafından bilinmekle birlikte bu kombinler annelerin güzelliğini, kızların şirinliğini giydikleri giysiler ile daha da ön plana taşıyor. Özellikle bu kombinler çocukların doğum gününde çok tercih edilmektedir. Kızlar anneleri gibi olmak ister sözünün küçük bir göstergesi de sayılabilir bu durum. Çoğu annenin tercih ettiği modeller aralarında farklılıklar göstermektedir çoğu zaman çünkü bu tarz giyim tesettürlü annelerinde tercih ettiği bir durumdur. Anne kız kombinlerin de tesettürlü annelerin ilk tercihi olan elbiselerin yanı sıra kot gömlek ve pantolonlu kombinler de yine en çok tercih edilenler arasındadır. Fakat küçük bir ipucu gerekiyor; Anne kız kombini yaparken ağır ve çok gösterişli kıyafetlerden kaçınmak gerekir. Bu kombini yaparken bir anne olarak beğenip giyeceğiniz kıyafetin kızınızla da uymasına dikkat etmek gerekiyor. Kısacası ağır ve fazla gösterişli kıyafetler seçerek çocuklarında buna benzer bir kıyafet giymesini önlemek oldukça önemlidir.

2017 Anne kız abiye modelleri tarzı ve renkleri Bir düğüne ve ya davete kızlarıyla gidecek olan anneler için kesinlikle aynı kıyafetin tercih edilmesi oldukça hoş bir görüntüye sebep olacaktır bu nedenle bu modellerin farklılıkları göze büyüleyici gelebilmektedir. 2017 de daha sık olarak pilili ve tüllerden oluşan minik elbiseler daha çok göze çarpacak denirken bunun yanı sıra uzun elbiselerde göze çarpan taşlar ile birlikte renkli beneklerin kullanımı yaygın olacaktır. Tasarımcıların modellerinin birbirinden farklı ve renkli olması annelerimizin aklını karıştıracak gibi görünse de oldukça fazla model bu sene karşımıza çıkacaktır. Renkler ise oldukça aktif kullanılarak neredeyse her tonun özellikle cıvıl cıvıl renklerin kullanılacağı fakat ikili geçişli renklerinde sık tercih edileceği belirtilmiştir . Anne kız etek modelleri Anne kız aynı kıyafet modellerinin en popüler tarzlarından biride tütülü etek modelleridir. Kızlarının da bir tarz sahibi olmasını isteyen anneler, kendileri gibi giyinen kız çocukları yetiştiriyorlar. Tıpkı anneleri gibi giyinen kız çocukları. Şöyle ki tütü etek ya da elbise sevmeyen kız çocuğu pek yoktur. Anneler ise kızlarına ayak uydurmak istedikleri için bu senenin trendi belli diyebiliriz .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git