Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Anvelop Elbise Modası Kasıp Kavuruyor

Anvelop Elbise Modası Kasıp Kavuruyor
5 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.471 kez okundu.

Anvelop Elbise Modası Kasıp Kavuruyor

2015 Yazında Anvelop Elbise Giymeniz için Beş Neden
Birbirinden şık modelleriyle rahatlığın sembolü anvelop elbiseler, geri döndü! Üstelik şüphesiz ki bu biz kadınlar için  iyi bir haber. Çünkü eğer ki göbek ya da basen, fazla kiloları kamufle ederek, kadını daha zarif gösteren iyi bir model seçeneği varsa; o kesinlikle anvelop elbiselerdir.

Anvelop elbiseler, iyi bir kamufle sağladığı gibi aynı zamanda dişiliği de ön plana çıkartan bir model. Bu yaz, neredeyse 40 yıllık bir beklemenin ardından tekrar trendler dünyasını sallayacak olan anvelop elbise modelleri, gardırobunuza girmeli!
.
Diğer adıyla “Wrap Dress” olan anvelop elbiselerin  en önemli özelliği ise fermuarsız ya da düğmesiz, ama yine de rahat kullanıma elverişli olmaları. Anvelop model elbiseler, belden bir kuşakla bağlanarak, vücudu sarıyor. Dikişleri görünmeyen ve jarse kumaşla hazırlanan kesimleri özellikle tercih edilen anvelop elbiseler, her vücut tipine de uyuyor.
Anvelop Elbise Giymeniz için çok nedeniniz var!

İşte bu nedenlerden ilkakla gelen beş tanesi…

1. Anvelop elbiseler, etek uçlarına doğru çan şeklinde genişlediğinden, her vücut tipinin rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir.
2. Ayrıca son derece çekicidir ve kadının dişiliğini vurgular. Bu sebeple anvelop model bir elbise demek, tüm gözleri üzerinize çekmek demektir.
3. Anvelop modeller, her kumaş türü ile uyum sağlar ve tabi ki her yerde rahatlıkla kullanılabilir.
4. Anvelop bir elbise, ayakkabı modellerine dosttur ve ister çizmelerle ister stilettoarla rahatça kombinlenebilir.
5. Ofiste tercih edebileceğiniz anvelop bir modeli ayakkabı ve çanta kombininizi değiştirerek gecelerde de kullanabilirsiniz.
Bunların yanında anvelop elbiselerin pratik olması, anvelop modelin sizi daha  zayıf göstermesi ve basenleri kapatması 2015 yaz moda sezonunda gardırobunuzda bir anvelop elbisenizin olması için yeterince iyi sebepler değil mi!

Anvelop Elbise Modası Kasıp Kavuruyor Konusu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git