Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Askısız Elbise Modelleri

Askısız Elbise Modelleri
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.616 kez okundu.

Askısız Elbise Modelleri

Askısız elbise modellerinde daha çok kalp yakalı modeller ön plana çıkıyor. Uzun ya da kısa elbise modelleri olması fark etmeyen askısız elbise modeller son derece ön plana çıkıyor. Özellikle geniş omuzlu bayanlara çok yakıştırdığım straplez yani askısız elbise modellerini kesinlikle fazla kilosu olan bayanlara önermiyorum.

Straplez Elbise Modelleri

Özellikle vücudunun üst bölümünde fazla yağlanma olan bayanlarda straplez yakanın üzerinde taşan hoş olmayan görüntüden dolayı bu modellerden kesinlikle uzak durmalarını öneriyorum. 2015 askısız elbise modellerinde özellikle yaka kısmında bu sezon sıkça tercih edilen detaylar bir hayli modern ve iddialı.

Askısız elbise modellerinde genel olarak ve şifon etekli elbise modelleri ön plana çıkıyor. Özellikle son yıllarda son derece iddialı modeller arasında yer alan kalp yakalı straplez elbise modellerini şık davetlerde, özel geceler de, düğünler de ve mezuniyet gecelerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kolsuz Elbise Modelleri

Kalp yaka kolsuz elbiseler 2015 yılında oldukça popüler modellerden. Straplez elbise modellerinde düz yaka formu son dönemler de pek tercih edilmezken işlemeli ya da taşlı yaka kısmı olan askısız elbise modelleri en çok görülen modellerden oldu.

Oldukça hoş bir görünüm vermesi ve çekici bir stil sağlaması açısından bu sezon sıkça tercih edilen bu askısız elbiseler hem günlük hem de gece kombinlerinde bayan askısız elbise modelleridir.

Askısız Elbise Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git