Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Aslı Kırlı Collection

Aslı Kırlı Collection
13 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 2.395 kez okundu.

Yeni sezonun en güzel abiye elbise modelleriniz sizlere sunmaya devam ettiğimiz sitemizden birbirinden farklı modelleri beğenerek daha şık modelleri bir arada bulmanın keyfine varabilirsiniz. Seçeneklerinde ve desenlerinde her bayanın beğenebileceği farklı çizgiler sunan Aslı Kırlı yeni sezon incelikleriyle kapalı bayanların beğendiği isimlerden biri haline geldi. Abiye elbise modelleri üzerinde yaptığı çizim ve değişimler ile daha şık bir sunum ortaya koyan, abiye modellerinde farklı detaylara yer vererek, giyinmenin şekli ve stilini değiştiren tasarımcı ile yeni sezonda oldukça şık olacaksınız.

Aslı Kırlı 2014 Kapalı Abiye Modelleri

Muhafazakar bayanların beğenecekleri çok sayıda farklı modelleri ile yeni sezonda gözde isimlerden biri haline gelmeyi başaran Aslı Kırlı, 2014 koleksiyonu ile oldukça dikkat çekiyor. Özellikle renklerin mevsime uyumlu olması, moda sezonunda en trend abiye modelleri üzerinde tercih yapılırken ismin ön planda olmasını sağlıyor. Bu nedenle yeni sezonda beklediğinizin çok daha üstünde şıklık elde etmek için tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. En yeni tasarımları ve farklı modelleri ile sizlere sunduğumuz Aslı kırlı 2014 kapalı abiye modelleri arasında seçim yaparak tercihinizi belirleyebilirsiniz.

Aslı Kırlı tasarım

Tasarım dünyasının abiye modelleri konusunda her geçen gün yeni isimlerin kendini göstermesine şahitlik edebiliyoruz. Ancak tesettür giyim noktasında hem tesettüre uygun abiyeler, hem de şıklığa yer verilmiş tasarımları bulmak bazen zor olabiliyor. Yeni sezonun gözdesi Aslı Kırlı tasarımları ile ikisini bir arada yaşayabilirsiniz. Hem model seçeneklerinde tesettür detaylarının olması hem de tasarım bakımından oldukça şık olması alışveriş dünyasında tercih edebileceğiniz çok farklı detaylarıyla Aslı Kırlı abiye modelleri ile sezonu geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Yeni abiyeler sitemizde en trend modellerine yer vererek alışverişinizi daha kolay hale getiriyoruz.

Aslı Kırlı Collection

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git