Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Baharın Sevgilisi Laztik Çizmeler: Rainboot

Baharın Sevgilisi Laztik Çizmeler: Rainboot
3 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.009 kez okundu.

Baharın Sevgilisi Laztik Çizmeler: Rainboot

Son senelerde hepimizin de çok severek giydiği lastik yağmur çizmeler, bu baharda da yine çok moda. Şeker mi şeker, birbirinden güzel, neşeli, eğlenceli ve rengarenk yanı sıra birbirinden şirin desenlere sahip olan bu çizmeleri bol yağmurlu havalarda rahatlıkla giyebilir ve bu çizmelerle çamurlu yollarda gönül rahatlığıyla yürüyebilirsiniz. Zira her türlü günlük kıyafetin altına hem şık hem de rahat bir şekilde uyum sağlıyorlar. Bunun yanında paçalarınızı dizlerinize kadar nemden koruyan ve oldukça da sağlam olan bu çizmeler solmayacak, yırtılmayacak, yıpranmayacak ve kolayca temizlenebilecekler. Lastik çizmeleri birçok markanın farklı desenlerinden birçok farklı fiyat aralıklarında elde edebilirsiniz. Fakat genel olarak  lastik yağmur çizmelerinin fiyatlarının uygun olması da, ayrı bir tercih konusudur.

Trend Rainboot Kombinleme

Trend Rainboot Kombinleme

Düz renkli plastik çizmeler: Sarı, siyah, şeker pembesi, mor, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu gibi her renkte lastik çizme bulabilmeniz mümkün. İçlerinden en sevdiğiniz tek renklisini seçerek alabilirsiniz. Yanı sıra Vintage desenli lastik çizme, kırmızı uğur böcekli lastik çizme, puzleli plastik çizme, gülen asitlerle dolu lastik çizme, emojili lastik çizmeler, siyah-beyaz dalmaçyalı desenli lastik çizme modelleri, şekerleme desenli lastik çizmeler, çiçekli desenli lastik çizmeler, kuru kafa ve kemik desenli lastik çizmeler, yılan desenli lastik çizmeler, leopar desenli plastik çizmeler, hologramlı (yansıtıcılı) lastik çizmeler, yanar -döner desenli lastik çizmeler, dore ve lame lastik çizmeler, gül desenli lastik çizmeler, kelebek desenli lastik çizmeler, zebra desenli lastik çizmeler, enine veya dikey çizgili desenli lastik çizmeler yanı sıra,

Şeffaf Trend Rainboot Modeli

Şeffaf Trend Rainboot Modeli

dama desenli lastik çizmeler, rugan efektli lastik yağmur çizmeleri, puantiye desenli lastik yağmur çizmeleri, kaz ayağı desenli lastik çizmeler, ebruli desenli lastik çizmeler, tribal desenli lastik çizmeler, kelebek desenli lastik çizmeler, kalp desenli lastik çizmeler, geometrik desenli lastik çizmeler,  panter desenli lastik çizmeler, araba desenli lastik çizmeler, Burberys klasik desenli lastik çizmeler, çizgi karhaman baskılı lastik çizmeler, yazı baskılı lastik çizmeler, balık desenli lastik çizmeler, Hello Kity li lastik çizmeler, bahar esintileri taşıyan lastik çizmeler, şeffaf yağmur çizmeleri ve kenarı fiyonklu lastik çizmelerini sayabiliriz. Lastik yağmur çizmelerini bahar aylarında, ceketlerinizin, kot ceketlerinizin, trençkotlarınızın altına, yağmurluklarınızın altına, kot pantolon veya her türlü dar pantolon modelleriyle çok şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Baharın Sevgilisi Laztik Çizmeler: Rainboot Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git