Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Bambi Ayakkabı Modelleri

Bambi Ayakkabı Modelleri
29 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 2.633 kez okundu.

Ayakkabı seçerken bayanlar yanlarında taşıdıkları çantaları ve de üzerlerine giydikleri elbise ile uyumlu olmasını ister. İşte bu yüzden Bambi de bayanların bu ihtiyaçlarını karşılamak için yeni sezon ürünlerinde oldukça renkli ve bol çeşitli ayakkabıları satışa sunmuştur. Buna karşın estetik kaygıları kadınlar için rahatsız olmalarına rağmen topuklu veya ayaklarını ağrıstsa bile bazı ayakkabı modellerine yöneltir. Oysa yalnış ayakkabı ile zaten ulaşmak istediğiniz şıklığa ulaşamamış bunun yanında da sağlığınızı tehlikeye atmış olursunuz.

Topuklu ayakkabı giymeyi sevmeyen kadın bulmak neredeyse azdır. Örneğin boyu neredeyse 1.80-190 olan bayanlarda bile topuklu ayakkabı giymek için neredeyse bir yarış vardır. Kadınlar ayak sağlığı açısından uygun ayakkabıları giyerek de estetik görünebilir ve hoş bir duruş sergileyebilirler. O yüzden aşağıda yer alan Bambi ayakkabı modellerinden beğendiğinizin sizin açınızdan sağlıklı olup olmadığını tespit edebilmeniz için aşağıda yer alan tavsiyelerimize bir göz atabilirsiniz.

Bayanlar ayakkabı alırken elbette birinci öncelik olarak şıklığa baksa da bizim onlara tavsiyemiz ayakkabının rahatlığına ve ayak sağlıkları için doğru ayakkabıyı seçmeye özen göstermeleri gerektiğini onlara tavsiye ederiz. Bu yazımızda da yeni sezon Bambi ayakkabı modellerine yer verirken bu modeller arasında seçim yapmaları konusunda da yardımcı olacağız.

  • Babetler diz ve bel ağrısı yapabilir. Bu yüzden babet seçimi çok önemlidir. Babet seçerken ayağınıza tam olmasına dikkat ediniz.
  • Ayakkabı içerisinde destek olan yani kavisli olup çökmeyen babetleri tercih ediniz.
  • Düz taban kişiler mümkünse parmak arası giymemeye giyiyorlarsa da topuklarını dışarıda kalmasını önleyecek parmak arası terlik ve ayakkabı modellerini tercih etmeliler.
  • İnce topuk estetik açıdan kombinize hoş görüntü verse de diz ve bel ağrısı yapabilir bu yüzden ince topuklu ayakkabı seçerken rahatlığına muhakkak dikkat edilmelidir.
  • Dolgu topuklu ayakkabılarda da belirli bir yükseklikten sonra yaylanma bozulduğu için bel ağrısı ve diz ağrısı riski fazladır. Dolgu topuk ayakkabı seçiminde arkası yüksek ayakkabıların öne doğruda yüksek gitmesi gerekiyor. Bu tarz dolgu topuk ayakkabılar ayağınıza tam oturmadığı sürece sorun oluşturmaz.

Yine de her sağlık tavsiyemizde olduğu gibi bir uzman doktora danışarak sizin ayağınız için en iyi ayakkabının hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde Bambi ayakkabı modellerine bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git