Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Beli Büzgülü Abiye Modelleri

Beli  Büzgülü Abiye Modelleri
26 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 3.529 kez okundu.

kış mevsimini geride bıraktığımız şu günlerde ilkbaharın gelişi ile moda dünyası kendini yeniliyerek en güzel elbise modellerini sergilemekte bu da modacıların bir hayli değişiklik ve  yenilikle  yeni sezona dönmesine vesile oluyor.Moda dünyası farklı kesimlere hitap etmek zorunda.

Güzel giyinmek her bayanın hakkı sloganını düşünerek açık bayanlar kadar kapalı muhafazakar bayanlara yönelik tasarımları düşünerek şık ve tesetüre uygun elbiseler hitap etmekte.  Tesetürlü muhafazakar bayanlar giyim tarzından ziyade öncelik kıyafetin kapalı olmasına dikkat etmelidir.Yaz sıcakları gelmesiyle kapalı bayanlar yazın sıcağında bazılarının tabirince güneşli yaz sıcağında kapalı mı giyilirimş? böyle seçenekleri olmadığı için tesetürü ile yaz mevsimini tamamlak zorundadır.  biraz da haddini fazlasıyla aşan sınırlarını zorluyarak yine halk tabiri ile bu sıcaklarda nasıl pişmiyorsun? kaç kat kıyafetle dolaşıyorsun?  hiç mi rahatsız olmuyorsun? gibi eleştirilerin dozu malesef kaçırılıyor.

Hal böyle olunca ünlü modacılar kolları sıvıyarak yaz sıcağından etkilenmeden çok güzel tesettürlü büzgülü  elbiseler ve dış kıyafetler ferace pardesüler  modern moda ile bağlantısız oldukça osmanlı modasına yönelik  büzgülü abiye olsun büzgülü elbise olsun geniş kapalı elbiseler üretilmekte. Muhafazakar bayan için yaz sıcağında da kışın soğunda da kıyamete kadar örtün emri devam edecek kur an ı kerim ile sabitlenen Allah ın emri tesettürü yaşamak inancı gereği örtün emrini ugularken eziyet çekmeden bunalmadan zahmetsiz örtüsüne sahip çıkması da bedenimizin üzerimizdeki haklarından biri. Zahmetsiz herhangi bir iş yapamıyoruz en basit örnek sabah işyerini açacağız sabah erkenden uyanıyoruz Bu fedakarlıktır Çünkü rızık kapın  olduğunu bilincine vararak verdiğin zahmet gözüne batmıyordur. Üstelik yazın sıcağı ile Rabb’e olan ibadetlerinden aksaklık yaşayıp Allah muhafaza isyana sürükleyebilir ve hatta imanından olabilir aşırı sıcaklığın etkisi ile ne vardı tesettür farz olmasaydı. niye kapanmam gerekiyor açık gezmek istiyorum bu sıcaklarda kaç kat giyiniyorum gibi düşünerek imanımıza zarar getirebiliriz.özelikle yaz mevsimini beklediğimiz düğünler gezmeler veya sokak elbiselerini düşünürsek yazın tesettüre daha dikkat etmemiz gerekir ameller niyetlere göre olunca kadınlara örtünme emri rabbimize yapacağımız kulluk vazifemizi yaz kış aldırmadan daha iyi ifa etmeyi düşünerek imanımızı  daha da köklendiririz.

,

Etiketler:

Beli Büzgülü Abiye Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. serra diyor ki:

    yeni abiye olmalı indirimli satışınız var mı?

    1. admin diyor ki:

      Evet Serra hanım, Yeni abiye. Fiyat konusunda yardımcı olamicam. Sitemizde herhangi bir satış söz konusu değil. Beli büzgülü abiye modelleri, sezonun yeni abiye seçenekleri arasında. Sitemizde tanıttığımız yeni abiye seçenekleri ve diğer konularda herhangi bir anlaşmalı firmamız yok. Sadece tanıtım yapıyoruz. Abiye modelleri, elbise modelleri gibi konularda hanımlara fikir sunmak adına farklı yeni abiye seçenekleri ekliyoruz. Ancak özel dikim yeni abiye seçeneklerinde anlaşmalı olduğumuz bazı Houte Couture (Özel dikim) abiye modelleri üzerine çalışan tasarımcılar var. O yönde yardımcı olabiliriz. Dilerseniz iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Sayfa başına git