Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Beli İnce Göstermek için Nasıl Giyinmeli?

Beli İnce Göstermek için Nasıl Giyinmeli?
19 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.802 kez okundu.

Beli İnce Göstermek için Nasıl Giyinmeli?

İnce bel, düzgün bir fiziğin en önemli ölçütleri arasındadır. Kıyafetler içinde fit ve ince belli görünmeyi her bayan arzu eder. Beliniz çok ince değilse bile, bir takım kombin  hileleri ile daha ince belli görünebilirsiniz.

İnce belli görünmek için nasıl giyinmek gerekir? Hangi kıyafetler daha ince belli gösterir?

Dikkatleri doğru bölgelere çekin
Eğer beliniz kalınsa ve daracık kıyafetler giyiyorsanız, dikkatleri kusurlarınıza çekiyorsunuz demektir. Kalın belli hanımların biraz dökümlü üst parçaları tercih etmeleri daha doğru olacaktır. Daracık bir Jean ve dar bir üst, belinizi olduğu gibi ortaya çıkartır. Belinizi daha ince göstermek ve daha hoş durmak istiyorsanız kombinlerde bel bölgesinde dikkat çekici aksesuarlar kullanmamalı, dikkatleri dekolte bölgenizde yoğunlaştırmalısınız.  V yaka kullanmak sizin için her zaman daha avantajlı bir tercih olacaktır.

Panel elbiseler gerçek bir kurtarıcıdır!
Panel elbiseler, beli ince gösteren kıyafetler arasında ilk sıradadır. Birbirinden hoş detaylı panel elbiseleri gecelerde de rahatlıkla kıllanabilirsiniz. Panel detayının transparan olduğu elbiseler  ise hem iddialı hem de oldukça revaç bir parça.

Peplum detay bel bölgesinde zarif hatları öne çıkartır
Modası geçmek bilmeyen peplum parçalar, beli ince, bedeni zarif gösterir. Peplum detaylı kalem etek ile ipek gömlek kombinini gecelerde de tercih edebilirsiniz. Peplum ceketler de kalem etekler ya da sigarette pantolonlarla adeta klasik bir ikili oluştururlar.

Yüksek  bel pantolonlardan şaşmayın!
Yüksek bel skinny pantolonlar, zarif vücut hatlarında bel bölgesini  daha ince göstererek , dikkatleri bele çeker. Skinny Jeanlar ve hafif dökümlü V yaka bluz, platform ayakkabılarla fiziği harika gösterecektir.

Midi etekler tercih edin
Eğer beliniz daha ince ve zarif görünsün istiyorsanız midi boy etekleri mini eteklere tercih etmenizde fayda var. Zarif vücut hatlarına sahipseniz ancak beliniz kalınsa yapacağınız en büyük kombin hatalarından birisi mini kalem etek üzerine dar  kesim gömlek giymek olacaktır. Bu kombin sizi basık ve belinizi daha da kalın gösterir. Ancak midi boy, çan  bir etek ve gömlek kombininde çok daha fit ve ince belli  görünebilirsiniz.

Beli İnce Göstermek için Nasıl Giyinmeli? Konusu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git