Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Belinizi Daha İnce Gösterme Tüyoları

Belinizi Daha İnce Gösterme Tüyoları
11 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.440 kez okundu.

Belinizi Daha İnce Gösterme Tüyoları

Vücut hatlarında ince bir bel, estetik görünümü nedeniyle ideal vücuda sahip olmanın bir ölçütü olarak gösterilir. Bu sebeple güzellik ya da ideal vücut ölçüleri düşünüldüğünde ‘kum saati’ formu klasik bir örnek olarak verilir.

İnce belli hanımlar, genellikle kıyafet seçiminde daha esnektirler. Kalın bele sahip olanlarsa bir takın moda kurallarına dikkat ederek, bellerini kalın görünmekten kurtarabilir, kıyafetler içinde daha estetik durabilirler.

yaz-icin-beli-ince-gosteren-kiyafet-tuyolari

İşte belinizi daha ince gösterme tüyoları:

Peplum Kıyafetler Beli Daha ince Gösterir
Kalın belli hanımların bir numaralı kurtarıcısı peplum parçalardır. Trend olarak da yükselişini sürdüren peplum ceket ya da gömlekler, oldukça dişi bir parçadır. Güzel vücut hatlarını daha da ortaya çıkarttığı gibi dikdörtgen vücut tipini, kum saati formuna rahatlıkla kavuşturabilir.

2015-kimono

Çan Etekler İdeal Bir Tercih
Çan eteklerin yüksek belli modelleri, beli ince göstermek için biçilmiş kaftandır. Bedene oturan üstlerle kombinlenmesi gereken çan etekler, dikdörtgen vücut tipinde oversize üstlerle oldukça zarif hatlar yaratır.

Panel Elbiseler
Çok zarif ve dişiliği vurgulayan panel elbiseler, abiye modelleri ile başlayan serüveninde sokak modasına kadar uzandı! Hanımların beğeni ile kullandıkları ve elbisenin yanlarında desen, transparan, işleme gibi detayların beli daha ince göstermek için kullanıldığı panel modeller her kadının gardırobunda  bulunmalı.
Üst Bölgede Daha Gösterişli Kombinler
Beli kalın hanımların üst bölgelerinde takı, fular, şal gibi aksesuarlar, V yaka, yaka işlemeleri ya da renkli üstlerle dikkatleri üst bölgeye çekerek daha hoş görünmeleri olasıdır.

belinizi-daha-ince-gostermenin-yollari

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git