Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Bol Paça ve Kısa Pantolon Modası

Bol Paça ve Kısa Pantolon Modası
16 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.176 kez okundu.

Bol Paça ve Kısa Pantolon Modası

Şıklığın Yeni Adresi: Bol ve Kısa Pantolonlar
2015 Yaz modasında yeni bir tarz adeta patlama yaptı:  bol pantolonlar. Üstelik, doğru kombinlerle kullanıldığı zaman oldukça şık, bir o kadar da rahat duruyor.

Moda devleri öncelikle bol pantolonları, hemen arkasından da bileği kavrayarak biten dar paça pantolonları hayatımıza soktu. Şimdiki bomba ise çok sevilerek kullanılan bol pantolonların kısa paça modelleri.

Hanımlar kısa paça bol pantolon modellerini, bol paçalı uzun pantolonlar kadar sevecek mi; yaz aylarında daha iyi anlayacağız  ama şimdiden bayanların alışverişlerinde aranan model olmaya başladığı söyleniyor!

Eğer bol paça kısa pantolonları kullanacağım fakat nasıl kombinleyebilirim acaba diyorsanız yazımıza göz atın. Bakalım; bol paça ve kısa pantolonlar nasıl kombinlenir?
Bol paça kısa pantolon modelleri ve kombin tüyoları
Bol paça kısa pantolon modelleri arasında yer alan bel kısmında ince ve kalın kemerler kullanılan ve ince pilelerle hareketlendirilmiş parçalar boğazlı stilettolarla birlikte kombinlerseniz şık bir görünüm yakalarsınız. Üst olarak hafif bedeni saran bluzlar ve tişörtler son derece şık duracaktır.

Yalnız bir uyarı da bulunalım; bu kombin, bacak boyunuz olduğundan kısa görüneceği için uzak durun! Bu model boğazlı stilettolarla uzun boylu bayanlarda daha şık durmaktadır. Kısa boylu bayanlarda yüksek topuklu sandalet tarzı ayakkabılarla kombinleyerek kullanabilirler.

Kısa pantolonlarla birlikte kullanacağınız diğer seçenek ise şık baskılı canlı renkli tuniklerdir, pantolonla aynı renklerde kullanılabileceği gibi, zıt renklerde de kullanılabilir.

Bütün bu kombinler arasında en mükemmeli kısa bir bluz üzerine, kısa biker ceket kombinidir. Bu kombinle yarattığınız tarzla, çevrenizdekilerin gözlerini sizden alamadığını fark edeceksiniz.

Bol paça kısa pantolonları, bilekleri saran sandaletlerle kullandığınız zaman, çok daha  dik bir duruşun yanında, daha şık bir görünüm yakalanmış olacaksınız.

Bol Paça ve Kısa Pantolon Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git