Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Buluşurken Ne Giyilmeli

Buluşurken Ne Giyilmeli
25 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.336 kez okundu.

Buluşurken Ne Giyilmeli

Bir buluşma günü için plan yapıyorken en çok düşündüğünüz sorulardan birisi de muhtemelen buluşurken ne giymeli? şeklindedir. Bunun için kafanızdaki belirsizliği giderecek bir kaç öneriyi bu konu altında sizlere sunuyoruz.

Öncelikle buluşmanın aşamasına dikkat çekmeliyiz çünkü ilk buluşmalarda tercih edilecek bir tarz ile sonraki buluşmalar daha farklı olabilir. Burada asıl önemli olan nokta ise ilk kez gerçekleştirilecek bir buluşma için kendi kimliğinizi açıkça ifade eder bir tarzda giyinmiş olmanızdır. Bu aynı zamanda ilk buluşmadaki özgüven durumunu da yükseltecektir.

Güzel-kombinler
İlk Buluşma İçin Doğru Elbise Seçimi

İlk buluşmalarda aşırıya kaçınılmaması önerilir. Burada tamamen sizi yansıtacak bir tarz olmalıdır. Bunun için blue jeans üzeri beyaz shirt tercih edebilirsiniz. Eğer bir kış ayındaysanız, krem renkli bir kazak üzerine bir mont ideal olacaktır.

Buluşmalarda bazen güneş gözlüğü takmak hem tarzınızı daha çok ön plana çıkarır hem de öz güveniniz tavan yapabilir. Bununla birlikte saçlarınıza ise belli bir kalıp uydurmalısınız. İster düz, ister kıvırcık yada dalgalı, tercih sizin fakat dağınık olmasın belli bir tarzda olsun.

Trend-kombin
Normal Bir Buluşma İçin Elbise Seçimi

Normal buluşmalar farklı kıyafetler ile daha iyi bir hale gelebilir. Her buluşmada birbirinin aynısı kıyafetleri tercih etmek bir süre sonra dikkat çekebilir. Bunun yerine farklı kombinler denemek daha doğru olacaktır.

Buluşmada ayrıca aksesuarlar da tercih edebilirsiniz, hatta elinizde bir çanta olması da tarzınızı tamamlayabilir yada buluşma için hazırlıklı olduğunuz izlenimini yaratabilir.

Unutmayın ki ilk buluşmada karşı tarafın izlenimi önemlidir. Bunun için kendinizi en iyi bir şekilde yansıtan bir tarzı belirlemelisiniz. İnsanların ilk buluşmada öncelikli olarak kıyafete dikkat ettiğini bilmelisiniz. Aksesuarlar, çantalar ve hatta ayakkabılar ise bu tarzı tamamlayıcı niteliktedir.

Buluşurken Ne Giyilmeli Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git