Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Büyük Bedende Abiye Şıklığı

Büyük Bedende Abiye Şıklığı
14 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 407 kez okundu.

Büyük Bedende Abiye Şıklığı

 

buyuk-beden-abiye-sikligi-hakkinda-bilgi

Her sezon yenilenen abiye şıklığı, büyük bedende de kendini her sezonda yenilemeyi başarabiliyor. Her sezon yenilikçi ayrıntılara ve çizgilere bağlı olarak yenilenen ve çeşitlenen büyük bedenli abiye elbiseler birçok büyük beden markası tarafından ürün seçenekleri oldukça geniş tutulmaktadır. Sade çizgilerden çok daha gösterişli detaylara kadar pek çok çeşitte üretilen büyük beden abiye elbiseler, her yaştaki bayanlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu tasarımlar özel davet gecelerinin yanı sıra resmi etkinliklerde de kullanılabilecek tasarımlar mevcuttur. Kadınların balo, düğün, nikâh gibi özel günlerde kullandıkları abiyeler, oldukça fazla çeşide sahip olmakla birlikte, kadınlara muhteşem bir görünüm sağlamakta, onları özel günlerde ilgi odağı haline getirmektedir.

buyuk-beden-abiye-sikligi-tesettur

Özel günlerde vazgeçilmez kıyafetlerden bir tanesi olan abiyelere önümüzdeki dönem için kısa bir bakış yapmakta yarar vardır, Son dönemde piyasaya sürülen abiyeler arasında kırmızı renkler oldukça fazla ağırlık taşımakta, yeni yıl bu modeller ürünlerde kırmızını hakim olacağı anlaşılmaktadır. Aynı zamanda derin detaylara sahip bu modeller, kadınlara oldukça çekici ve olgun bir görünüm sağlamaktadır. Çeşitleri ve modelleri bir hayli fazla olan abiyeler için her kesime ve her zevke hitap eden Büyük Bedende Abiye Şıklığı bulmak mümkündür. Özgün Detaylı Büyük Beden Abiye Parçaları Günümüzde birçok marka alışa gelinen büyük beden anlayışını geride bırakmıştır.

buyuk-beden-abiye-sikligi

Artık büyük beden abiye elbiseler bayanların jakarlı, tül ve kadife gibi çeşitli kumaşlarla üretilmiş abiye kıyafetlerini çok rahatlıkla tercih ettiklerini görüyoruz. Genç bayanların büyük beden abiye ürün yelpazesinde aradığı ürünü bulabiliyor. Özel gece davetlerinde özellikle tercih edeceğiniz hardal, bordo ve siyah gibi renkler hem ince hem zarif hem de şık görünmeniz için idealdir. Çiçek motifli ve degaje dekolteli olan abiye kıyafetler büyük beden moda trendi arasında yer almaktadır. Tesettür Abiyede Büyük Beden Şıklığı Büyük bedene sahip olan bayanların abiye kıyafetler ile uyumu oldukça zordur. Bu yüzden fiziğe uygun abiye kıyafet seçimi son derece önemlidir. Kısa boylu bayanları için tasarlanan şifon tüllü olan abiye kıyafetler oldukça ideal olabilir. Bu şifon tüllü abiye modelleri kısa boylu bayanların daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

buyuk-beden-abiye

Büyük beden abiye olarak da bulabileceğiniz bu tüllü abiye kıyafetler kendilerine özgün tasarımları ve renkleriyle tesettürlü büyük bedenli bayanların karşısına çıkmaktadır. Desenli kumaşlardan tercih edilecek olan abiye kıyafetlerde daha çok düz ve uzun çizgiler kısa boylu bayanlar için ideal olacaktır. Bu düz ve uzun çizgili modeller sayesinde daha zayıf ve daha uzun boylu görünebilmek mümkündür. Büyük Bedende Abiye Şıklığı ise düz ve koyu renkler tercih edilmelidir. Kilolu kişiler koyu renk ve daha düz kıyafetler sayesinde şık görünecektir. Açık tene sahip bayanların tesettür giyiminde daha canlı tonları, daha esmer tene sahip olan bayanların ise pastel tonlarını tercih etmeleri önerilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git