Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

CEM ARISOY

CEM ARISOY
22 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 2.075 kez okundu.

CEM ARISOY

cem-arisoy

CEM ARISOY KİMDİR ?

Ünlü sunucu Zahide Yetiş ve  Cem Arısoy, çoğumuzun bildiği ünlü sunucu Zahide Yetiş’in eşidir. Zahide Yetiş 2015 yılında Arısoy soyadını da ismine ekleyerek Zahide Yetiş Arısoy olmuştur. Zahide Yetiş Arısoy 1979 yılında Viyana’da doğmuştur. Televizyonların tanıdık ismi olan Zahide Yetiş Türk Televizyon sunucusudur. Viyana da doğmasının sebebi ise zamanında babasının burs kazanıp Viyana’ya gidişi ile olmuştur. Viyana’ya gittiğinde yeni evli olan babası Zahide Yetiş’in annesi ile gitmiştir. Zahide Yetiş Arısoy da orada doğmuştur. İsminin anlamı ” Allah’ın emir ve yasaklarına uyan” demektir. Anne tarafı Selanik göçmenidir ve sonradan İzmir’e yerleşmişlerdir. Baba tarafı ise Kütahyalıdır ve onlarda İzmir’e göç etmişlerdir. Anne ve babası da bu olaylar sonucu İzmir de yolları kesişmiş ve evlenmişlerdir. Bir tane kız kardeşi ve üç tane erkek kardeşi vardır.

cem-arisoy-kim-

Zahide Yetiş’in anne ve babası boşanmışlardır. Bu yüzden babaannesinin yanında İzmir de büyümüştür. Ortaokul ve lise yıllarından itibaren güzel konuşma, şiir okuma ve kompozisyon gibi alanlarda yarışmalarda birincilikler elde ederek belki de geleceğinin nasıl olacağına dair ipuçları sunmuştur. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Kolejinde tamamlamıştır. Ardından da 9 Eylül Üniversitesin de Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünü okumuştur. İlk başlarda televizyon hayatına belgesel seslendirmeleri ile başlamıştır. Reklam seslendirmeleri de yapmış ve haber spikerliği, metin yazarlığı gibi işlerle de uğraşmıştır. Kentlerin Dili adlı yarı belgesel tadında programlar ile 25 şehir gezdi artık ön plana çıkmaya başladığı zamanlardı. Mezun olduğu lise de bir nevi öğretmenlikte yaptı. Güzel konuşma ve artikülasyon üzerine dersler verdi. “Genç Gözüyle Tartışma”, “İnternet TV”, “Türk Site”, “Güne Başlıyor”, “Şans Karesi” ve “İzlenimler” adlı eğitici özelliği olan programlar sunuculuğunu yaptı.

cem-arisoy-

En çok tanınmasını sağlayan program ise 2009 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Doktorum programı oldu. 4 sezon boyunca Türk televizyonlarında bir ilki gerçekleştirerek bu programın sunuculuğunu yaptı. Daha önce bir evlilik daha yapan ama uzun bir evlilik sürmedi ve boşandılar. Ondan sonra kendi sunduğu bir program da evleneceğini açıklayan Zahide Yetiş, zaten bir süredir sevgili olduğu Cem Arısoy ile evlendi. Cem Arısoy ünlü bir iş adamıdır. 16 Eylül 2014 tarihinde Paris te Zahide Yetiş ile dünya evine girmişlerdir. Bundan sonra da Eylül 2014 de İstanbul Kuruçeşme de düğün yapmışlardır. Cem Arısoy iş dünyasında etkili iş adamlarından biridir. Kına gecelerini ise ATV ekranlarında tüm Türkiye önünde yapmışlardı. Şuan hala da evlilikleri devam etmektedir.

cem-arisoy-kim

ZAHİDE YETİŞ’İN EŞİ CEM ARISOY VE HAYATI Ünlülerin en çok merak edilen hususlarından biri de ekran arkası hayatıdır. Ekran arkasında ne yapıyorlar, bizden farkları ne acaba diye düşünürüz kendi kendimize. Magazin denen şey de buradan çıkmamış mıdır aslıda. En çok merak edilen hayatlarında ise eşleridir. Eşlerinin kim olduğunu merak eder, ne iş yaptıklarını ve nasıl yaşadıklarını filan öğrenmek isteriz. Ama eğer aranan ünlünün eşi sosyete hayatı dışında ise pek fazla bilgiye rastlayamıyoruz. Mesela bu konu için de aynı durum söz konusu. Cem Arısoy kimdir? Hakkında adam akıllı tek bilinen şey ünlü bir iş adamı olduğudur. Ama nerde iş yapıyor ne üzerine tam olarak bilemiyoruz. Bu yüzden birçok araştırma yaptık fakat magazinden uzak bir hayat yaşayan Zahide Yetiş’in eşi Cem Arısoy hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.

cem-arisoy-3

Cem Arısoy, Zahide Yetiş ile evlenmeden önce de uzunca bir süre sevgili oldukları söyleniyor. Kına gecelerinin televizyonda yapılmasının sebebini ise Zahide Yetiş açıkladı. Zahide Yetiş Arısoy’un annesi kanser hastası olduğunu ve onu mutlu etmek adına böyle bir şey yaptıklarını söyledi. Asla şov için olmadığını ve asla şovu sevmediğini belirten ünlü sunucu, Cem Arısoy ile evlendiği için çok mutlu olduğunu her zaman söylüyor. Ve çocuk yapmak istediklerini ve Cem Arısoy’unda çok istediğini belirtmekte.

cem-arisoy-2

ZAHİDE YETİŞ VE CEM ARISOY’UN EVLİLİKLERİ O halde Cem Arısoy ve Zahide Yetiş çiftinin nasıl evlendiklerine göz atalım. Zahide Yetiş bilindiği üzere “Zahide’yle Yetiş Hayata” programının sunuculuğunu yaparken Paris’te iş adamı Cem Arısoy ile evlendi ve Kuruçeşme’de düğün yaptı. Programın canlı yayınından çıktıktan sonra tekne ile Kuruçeşme’ye gittiler, çift düğün alanına ordan da klasik bir otomobil ile geçmişlerdi. Mutlu çift mutluluğunu o anlarda oldukça net ortaya koymuşlardı. Zahide Yetiş, Cem Arısoy’dan evlilik teklifini daha önceden Paris de aldığı için Paris de evlendiklerini söyledi. Yakın çevresi içinde düğünü Kuruçeşme de yaptıklarını belirtmişti. Cem ve Zahide Arısoy çiftinin düğününe ATV Genel Müdürü Adem Gürses, Esra Erol, Müge Anlı, Bano Noyan ve Gül Ergi gibi ekranların tanıdık isimleri de katıldılar

cem-arisoy-kim-1

CEM ARISOY HAKKINDA Cem Arısoy yaşı veya yaptığı iş hakkında fazla bilgi bulunmamaktadır. Magazinden uzak bir hayata sahip olan iş adamı, kendini pek ortaya çıkaramaya sevmeyen biridir. Zahide Yetiş ile evlenirken dahi fazla gündemde olmayan iş adamı düğünde de aşırılıktan kaçınmıştır. Zahide Yetiş ile nikâh masasına Pariste oturmuştur. 2 yıldır evli olan çiftin magazin gündemine çıkan herhangi bir sıkıntıları da yoktur. Yaş olarak Zahide Yetiş’den büyük olduğunu düşündüğümüz Cem Arısoy hakkında kesin bir bilgiye sahip değiliz. Şuan Zahide Yetiş Arısoy 37 – 38 yaşındadır. Cem Arısoy kırk yaşının üstünde olduğu düşünülmektedir. Görünüş itibari ile kırk beş yaş civarlarında olduğu düşünülmektedir.

cem-arisoy-kim-2

CEM ARISOY RESİMLERİ

 

cem-arisoy-kim-3cem-arisoy-kimdircem-arisoy-kimdir-zahide-yetis-esi-cem-arisoy-kimdir-cem-arisoy-kimdir-1cem-arisoy-kimdir-2cem-arisoy-kimdir-3zahide-yetis-esi-cem-arisoyzahide-yetis-esi-cem-arisoy-kimdirzahide-yetis-esi-cem-arisoy-kim-1zahide-yetis-esi-cem-arisoy-kim-zahide-yetis-esi-cem-arisoy-kimzahide-yetis-esi-cem-arisoy-3zahide-yetis-esi-cem-arisoy-1zahide-yetis-esi-cem-arisoy-cem-arisoy-1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git