Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Christian Dior 2014 Sonbahar Koleksiyonu

Christian Dior 2014 Sonbahar Koleksiyonu
15 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 3.156 kez okundu.

Moda sezonunda sonbahar koleksiyonları kendini tanıtmaya başladı. Fransız moda evi Christian Dior muhteşem bir defile yaparak 2014 haute couture koleksiyonunun tanıtımını yaptı. Birbirinden farklı tasarımlarıyla göz dolduran modelleri sergileyen Christina Dior, 2014 yılında yine bayanların ilgi odağı haline gelecek.

Kış koleksiyonunda oldukça konuşulacak isimler arasında olan Christina Dior yönetmeni Raf Simons, defile için hazırladığı dekor gerçekten görülmeye değer detaylar arasında yer alıyor. Moda giyim dünyasının yönlerini belirleyen isimlerden biri olan Christina Dior 2014 sonbahar koleksiyonu ile gerçekten mükemmel izler bırakacak gibi.

Christian Dior 2014 Sonbahar Haute Couture

Defilenin hazırlığı yapılırken de yine bayanların ruhuna hitap edecek bir şekilde hazırlıklar yapıldı. Christina Dior 2014 sonbahar koleksiyonu hazırlanırken, duvarların süslemelerinde oldukça dikkat edilmiş. Her bayanın beğenebileceği şekilde orkide çiçeklerle süslenen duvarlar, defilede oldukça dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Birbirinden farklı konseptlere değinen Christina Dior, 2014 sonbahar koleksiyonunda bayanların beğenisine sunduğu koleksiyonunda paraşütçü pantolonlar, floral desenler, kürk ve peluş kabanlarla yer veriyor. Gerçekten de görülmeye değer bir defile sergileyen moda evi, görenlerin beğenisini kazandı diyebiliriz. Yeni sezonda elbise modelleri üzerine de değişimlere yer veren Christina Dior, kemer detaylarını belirgin bir hale getirerek daha hoş bir görünüm kazanmasını sağlamış. Oldukça dikkat çeken modellerin yer aldığı 2014 sonbahar koleksiyonundan göze çarpan modelleri sizinle paylaşıyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git