Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Dantelli Sade Tesettür Abiye Modelleri

Dantelli Sade Tesettür Abiye Modelleri
3 Mart 2014 tarihinde eklendi, 13.393 kez okundu.

 Tesettürlü bayanların abiye seçimlerinde oldukça zorlandıkları kesin ve aşikâr. Bir bayan olarak şahsen kendim düğün özel bir gün olduğunda ne giymelim? diye bir telaş sarar.

Tesettürlü bayanlar kabullenmeliyiz ki bu böyledir. Hepimizin zorlandığı bu konuda söz konusu özelikle abiye olunca işler değişir. Bir yakinimizin düğününde özel bir davette, mezuniyette, nişanda, kendi, söz günümüzde veya gündemden düşmeyen partilerde şık olmak istemeğimiz vesaire her yerde ne giyeceğimize karar veremezizdir. Bu konuda özlükle ben zorlandığımı söyleyebilirim bundan sonrada zorlanacağım aşikâr. Bizler tesettürlü bayanlar her aradığımızı bulamıyoruz. Hal böyle olunca   terzi veya moda evi   kendimize göre seçtiğimiz tasarımına ve dikişine güvendiğimiz özel terzimizin yolunu tutarız. Çünkü baktığımız beğendiğimiz modellerin tercih edememe gibi durumumuz söz konusu olunca bu da şundan kaynaklanıyor beğendiğimiz modelin ya boyunu kısa bulabiliriz, rengini istediğimiz renk dâhildir .

Modelin yırtmaç detayı tesettüre uygun olmaması  bedene oturan dar elbise olması vücut hatlarını belirgin göstermesi veya ince kumaş kullanılmıştır iç göstermesi sıralama listesi uzayıp böyle devam eder gider. Bu zorluklara eminim biz muhafazakâr bayanların karşısına çıkmıştır. Ve cık mayada devam edecektir. Biz kapalı bayanların özelikle katıldığımız özel günlerde bu özel bir davet veya bir yakınımızın düğünü olabilir haremlik selamlık uygulaması her yerde olması imkânsız giyim tercihimizi ona göre seçmeliyiz katılacağımız davette karma oturuluyorsa seçimimiz abaya abiye tarzı olmalı yani vücudun şeklini belli etmeyecek kıyafetler tercih edilmeli.

Haremlik selamlık uygulaması olan özel davetlerde  her model her renk tercih etime şansına sahiptir tesettürlü bayanlar. Tesettürlü bayanlar ve kapalı giyinmeyi tercih eden bayanlar için bir kaç abiye ve elbise önerisi sunacağım. Beğendiğiniz modeller kafanızda bir fikir oluşmasına yardımcı olacaktır. Dantelli sade tesettür abiye modelleri  sade dantel  elbise üzerinde şık ve sade bir görünüm vereceğini düşünüyoruz. Sade abiyede yakalayacağımız özel bir detay olmalı ki sadeliği yanı sıra  abiyenin kendisinde gizli asalet taşımalı asaletin büyüsünü içinde gizlemeli bu da sade abiyede kullanılacak malzeme ve ya kumaş ta aranmalı  dantelli sade abiye modeli ne dantel serpme veya dantelli kumaş özeliği kendinden motif desenli olması inanın ki abiyede asaleti şıklığı  beraberinde getirecektir.

Dantelli sade kumaşa kendi renginde taş işleme ayrıca farklı hava verecektir bu ara moda olan vintage elbise modeli dikkatimizi geçmişten günümüze nostalji elbise modellerine çekti vintage belden dar kemerli elbise belden sonra kemer ile toplanmış elbise etek bollanmış biz nostaljiden esinlenerek vintage elbise modellinin tesettürlüsünü bulduk sizlere farklı stile nostaljiye götürdük. Sade nikâh düşünen gelinlerime unutmadık. Sade boydan krem elbise aynı zaman da nikâhlarında sade giyinmeyi düşünen gelinler içinde gelinlik olarak da tercih edilebilir. Dantelli canlı renk bu koyu pembe olabilir. Veya ceket modelimiz dantelli abiye ceket ile şıklığımızı tamamlayabiliriz.

Etiketler:

Dantelli Sade Tesettür Abiye Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. selma diyor ki:

  Yeni abiye, yeni elbise, yeni tesettur abiye modelleri üzerine yayınladığınız elbiselerin hepsini satın alsak olmaz mı :) tesettür yeni abiye sade dantel işleme çalışılmış yeni abiyelerin asil duruşunu hayran kaldım sadeliği öncelikli olması dantel de çok ayrı hava vermiş oldukça şık modeller hangi modacının tasarımları olduğu belirtilmemiş rica etsem indirimli zamanını ve fiyat bilgisi bilgilendirirmisiniz.

  1. beste gurel diyor ki:

   selamlar aralarında yaptıgımız tasarımlar var iletişim bilgimiz Beste butik istanbul 0212 293****
   Koleksıyonlarımız haricinde özel dikim yapıyoruz moda evi olarak hizmet veriyoruz

   1. ugurkuyumcu diyor ki:

    Editör Notu: Reklam için bizimle iletişime geçiniz.

Sayfa başına git