Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Dar kesim Pantolon Kullanımı

Dar kesim Pantolon Kullanımı
1 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.874 kez okundu.

Dar kesim Pantolon Kullanımı

Dar kesim pantolonlar üst bacak kalınlığı çok fazla olmayan kadınlar için daha uygun bir seçenek olacaktır. Basen genişliği fazla olan kadınların bu tip pantolon kullanmamaları daha doğru olacaktır. Çok zayıf kadınlar da dar kesim pantolonları tercih etmemelidirler. Bu tüpteki pantolonları giyecek olan kadınların bel kalça ve bacakları arasında belli bir oran olmalıdır. Örneğin beli dar kalçası geniş olan kadınlar bu tip pantolon tercih ettiklerinde dışarıdan hoş bir algı yaratmaz. Açık renkler vücut hatlarını belli ederken koyu renkler saklayacaktır.

Kısa Boylu İnsanların Tercih Etmesi Gereken Pantolonlar

Kısa boylu bayanların boylarını daha uzun göstermek için tercih edecekleri jean modelleri diz kapağından aşağı doğru genişleyen ve bilek hizasından 3-4 cm daha uzun olan pantolonlar daha uzun gösterecektir. Örneğin İspanyol paça pantolonlar bu tipteki kadınlar için daha uygun olacaktır. Ve bu pantolonların altına giyecekleri topuklu ayakkabılar kendilerini daha uzun gösterecektir. Renk olarak da daha koyu renkteki pantolonları tercih etmeleri gerekmektedir.

İspanyol Paça Kullanım Şekli

Eğer İspanyol paça bir pantolon tercih ediliyorsa bu pantolonun uzunluğu topuğu gizleyecek uzunlukta olmalıdır. Kısa boylu bayanların en çok yaptıkları hata bilek boyunda biten pantolonları tercih etmeleridir. Özellikle dışa doğru kıvrılan pantolonlar kendi bacak boylarını kestikleri için daha da kısa görünmelerine neden olacak ve hoş olmayacaktır.

Dar kesim Pantolon Kullanımı Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git