Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Dikişevi Bindallı ve Kaftan Modeli İle Melekler Sizi Kıskansın!

Dikişevi Bindallı ve Kaftan Modeli İle Melekler Sizi Kıskansın!
24 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.496 kez okundu.

Dikişevi Bindallı ve Kaftan Modeli İle Melekler Sizi Kıskansın!

Dikiş evi genel olarak kına geceleriniz için bindallı ve kaftan üretmektedir. Ancak sizler kına için dikişevinden bindallı ve kaftan baktığınıza göre dikişevi bindallı veya kaftanından sonra gelinlik bakabileceğinizi düşündük ve bu yazımızda dikişevi dışında bakabileceğiniz yerlerde gelinlik alırken dikkat etmeniz gereken modelleri kısaca belirttik.

Kadınlar her alanda öne çıkmayı, mükemmel görünmeyi isterler. Fakat bazı günler vardır ki ö günün starı sadece onlar olmalıdır. Işığını bastırabilecek başka bir unsurun evrende var olmaması gerekmektedir. Düğünleri bu günlerden birine örnektir. Mutluluğa adım adım yaklaşılan bugünde saflığın zarafeti asilliğin şıklığı karma olmalıdır. Gelinlik tercihi basma kalıp standart modellerden yana kullanılmamalıdır ve gelinin kişiliğini tam anlamıyla yansıtmalıdır. İşte bu yazımızda 2015 – 16 sezonunun gelinlik modellerinden göze çarpanları konu edineceğiz.

Dikişevi modellerini görmek istiyorsanız aşağıda yer alan facebbok sayfasına veya dikiş evi kaftan ve bindallı modellerimiz hakkında detaylı bilgiye yer verdiğimiz makalemize bakabilirsiniz.

Yumi Katsura Gelinlikleri

Ünlü Japon modacı bu sene gelin adaylarına geniş ve çok çeşitli bir gelinlik yelpazesi oluşturmuştur. Beyazın gücünden yararlanan Katsura kırık beyazdan, kum renginden, şifonlardan ve dantellerden yararlanmayı göz ardı etmemiştir. Standart gelinlik kalıplarının dışına çıkan modacı ipek, dantel ve gipürün hazzını bir arada sunmuştur.

Maison Sinyor Gelinlikleri

Nostaljik bir hava sunarken modern zamanın güzelliklerini yansıtan Sinyor, dantel ve tül detaylarını tüm gelinliklerinde kullanmayı tercih etmiştir. Gelinlik beyaz olmalıdır algısının vurgulandığı 2015 – 2016 Maison Sinyor gelinlik modellerinde balık kalıbından tutun prenses modellerine kadar her vücuda uygun modelleri bulmak mümkündür. Belde fiyonk detayı yoğun olarak kullanılan bu koleksiyon gelinlere ilham kaynağı olacaktır.

Tony Ward Gelinlikleri

2015 – 2016’da klasik gelinlik modellerinden sapılarak bazen geçmişe dönük bazen ise ütopik modellerle karşılaşmaktayız. Her materyalin bir arada kullanımı söz konusu olabilecek gelinlik modellerinde Tony Ward dümdüz gelinlikler giymek isteyen gelinlere güzelliklerini ön plana çıkartıcı asillikle bezenmiş gelinlikler tasarlamakla beraber abartılı tütülerden kaçınarak omuzlarda tül detayları kullanmıştır. Bu detay bu sezon oldukça gözdedir. Gelinlikte abartı kullanan gelinler makyajlarında doğallığa yönelmektedirler.

Oscar De La Renta Gelinlikleri

Amerikan modacı bu sezonda gelin adaylarına müthiş fikirler verecek modellerini görücüye çıkarmıştır. Dantel ve tül bu sezonun vazgeçilmez parçalarından olmaktadır. Genellikle düz kesimlerden ve kat kat gelen fırfırlardan yararlanan ünlü modacı özellikle yaz aylarında kullanılmaya hazır modeller çıkararak gelinlik dünyasına renk katmıştır. Uzun kuyruklu modellerin yerini sadece yere kadar olan gelinlikler almıştır.

Erin Grey Gelinlikleri

Gelinlik denilince akla illaki beyaz renk gelme kuralını hiçe sayan Grey, gelin adaylarına geçmiş yılların zarafetini 2015 – 2016 yıllarıyla karmayıp kullanıma sunma şansı yaratmıştır. Etek boyu diz kapağında ya da tamamen uzun modellerin yanı sıra etnik motiflerin işlendiği modeller de gelinlere ilham kaynağı olmuştur. Gelinler geçmişin güzelliğini bu koleksiyonda zevkle tatmışlardır.

dikişevi-dikis-evi-modelleri

Dikiş Evi Kaftan ve Bindallı Modelleri

Dikişevi facebook sayfasına dikiş evi fortoğraflarını görmek için buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git