Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

DreamOn Gelinlik Koleksiyonu

DreamOn Gelinlik Koleksiyonu
8 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.201 kez okundu.

DreamOn Gelinlik Koleksiyonu

 

Dreamon-Gelinlik-Koleksiyonu

Son sezonlara ait birbirinden zarif gelinlik modelleri, Dream On koleksiyonlarında toplanmış. Şimdi her koleksiyona ait gelinlik modellerini anlatalım. Stir Up Koleksiyonu, Shades of Love Koleksiyonu, True Love Koleksiyonu ve Fairy Tale Koleksiyonu. Bu koleksiyonda balık model gelinliklere sık yer verilmiş. Düğünüzde rüya gibi bir gelin olmak için zarif dantel işlemeleri bulunan modelleri deneyebilirsiniz. Üst kısmı kalp yaka straplez kesim, alt kısmı zarif tül etekli balık model gelinlikte göğüs dekoltesine çok az yer verilmiş. Omuzları saran zarif danteller kup kısmına oturtulmuş. Sırt kısmında çok az bir dekolte var. Boyun ve omuzları saran dantel arka kısmı hareketlendirmiş.

Bir başka model kayık yakalı A kesim bir gelinlik. Göğüs altında drapeler var. Zarif bocuk işlemeler çiçek formunda bel kısmında ve kol bölümünde kullanılmış. Sırtı file bağlamalı korse şeklinde üretilmiş bu gelinlik adeta rüya gibi. Kolları uzun tül kaplı bir diğer modelde tülün üzerine işlenen beyaz çiçekler oldukça zarif duruyor. Kabarık A form eteğinde de bu çiçeklerden hafifçe kullanılmış. Büst üzeri şeffaf kumaş üzerine tamamen dantel çiçek işlemeli. Sırtında boncuklu fermuar kapama detayına bayılacaksınız. Straplez kalp yaka bir gelinlik modeline geçelim. Balık model ve askısız olarak tasarlanan ana kalıbın üzerinde kullanılan sonradan ekli gibi duran çiçekli zarif askılar ve balık modelini geri plana atan belden aşağı kadar uzanan kabarık yan tüller oldukça iddialı bir model ortaya çıkarmış.

Gelinliğin önü balık üzeri kabarık tül, arkası tamamen tülden oluşuyor. Sırt dekoltesi zarif file kapamalı korse ile şık duruyor. Kısa kollu gelinlik modelinde beyaz renk ve dantel işlemeler hakim. Beli kalın kemer formunda sıkıca bağlanmış. Kol, omuz ve etek üzerinde tül dantel işçilikler göze çarpıyor. Sırt kısmında transparan beyaz tül dekolteyi oluşturuyor. Ortasından geçen boncuk fermuar detayı farklı. Ön kısmında drapeler ile çapraz katlama teknikleri kullanılan, omuzları örten kalın askılı bir diğer modelin eteğinin bir kısmı tül bir kısmı çiçek dantellerle kaplı. Sırt dekoltesinin altında kuyruk olarak büyük bir fiyonk var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git