Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Düğün İçin Abiye Elbise Modelleri

Düğün İçin Abiye Elbise Modelleri
27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 3.813 kez okundu.

Çevremizden yakinen eş dost akraba kız kardeş  arkadaşımız iş arkadaşı olsun. En mutlu günlerinde yanlarında olup  mutluluklarını paylaşırız. Özel günlerini onlara samimiyetimizle hisettirmeye çalışırız.  Mutluluklarına ortak olurken şüphesiz en şık görünen kadın da olmak isteriz.

Hazır yaz geldi düğünlerin  ardı arkası kesilmiyor. Aylar öncesinden hazırlıklar başlar moda evleri moda tasarımcıları moda dergileri özel ev terzileri en yoğun dönemini yaşıyorlardır. Düğün sahipleri en iyi tasarımları gözden geçirirklen davetli bayanlar düğün sahiplerini dikkate alarak bir adım arkada durmayı tercih eder. Bunu en güzel giydiği abiye elbisede gösterir.

Muhtemelen düğün anneleri düğün kız kardeşleri ışıltıdan zerafetten kaçmadan abiye elbisesini seçecekti. renk sınırlaması veya çok taşlı elbise yani her türlü abartı seçeneklerinden özgürce seçebileceği gibi düğün sahibi olma avantajını en güzel şekilde kullanır.  Abiye elbiselerin abartının en alasını seçenekleri arasına alan düğün sahipleri kendisine çok da yakışacağını zerafeti nasıl taşıyacağını   iyi bilir. Çünkü aylar öncesinden seçtiği elbisenin provasını yapmıştır.

Düğün abiyeleri  kendisine özel olmalı abiye üzerinde taş işleme detayları bunu özelikle iki omuz üzerine gümüş parlak taş apoletin dışına çıkarak hakkı verilmeli. Taş detaylı elbise modelinde sade elbise olarak seçilirse işlemenin daha şık duracağı kesin. Yne şifon bir elbise üzerine dantel düğün abiye elbiselerinde farklılık detayı gözden kaçmayanlar arasındakalacaktır.

özelikle moda tasarımcıları çok detayı birbirine karıştırmadan sadeliğe öncelik vererek asalet taşıyan düğün abiye elbiseleri bayanların görücülüğüne sundular.

Bu senenin modası abiye üzerine pelerin şık olmanıza ince detay olarak bakılır. Düğün için pelerinli elbise düşünürseniz  pelerinli elbise çeşitleri ikiye   ayrıldığını biliyormuydunuz? biri sade düz dolgun kumaştan üretilen elbise aynı kumaştan pelerin kumaşın dolgun olması vücut hatlarınızı kapatmaya da yarayacağını düşünerek tesettürlü  bayanların sıkça tercih ettiği model olması sadece üzerine dantelli işlme ile kapalı bayanlar için ideal.

Diğer pelerin modeli sade dantelli kumaşlarla elde edilerek düğün abiyelerini şıklıkta tamamlayıcı olması bayanların tercihleri arasında yer alır. Türbanlı bayanların özelikle türban detayını iyi düşünmeli düğün abiye elbisesine uydurmalı aynı renk üzerine çalışmalı.Türbana kullanacağı kumaşı abiye olmasına dikkat etmeli ki yinede ipek şifon abiye türban için en ideal diyebiliriz renkleri kadar abiye elbise üzerine aynı renkten abiye türban düğün kıyafetinize bütünlük vereceği gibi abiye elbise kıyafetiniz daha zengin duracağı kesin.

Açık bayanlar düğün abiye elbiselerine uygun saç modelini iyi seçmeli giydiği düğün abiye modeline toplanmış saç veya sarkık saç modelini abiye elbise modelinin konseptine uydurmalı.Düz fönlü saç modeli veya su dalgası abiye düğün abiye üzerinde şık olacağınız aşikar.

Ayakkabı çanta renkleri çok önemli seçtikleri abiye elbiseye uydurulmalı kemerli elbise düşünenler metal gümüş olması renk zıtlığı yaratmıyacaktır.davetliler özelikle can alıcı renkleri en iyi şekilde kullanırlar ama bol taşlı bir elbise yerine daha sade işleme yerine canlı renk tercihlerini kullanmalarında sakıncası yoktur.

Düğünlerin en güzel elbise modellerini sizler için derledik topladık düğünün şık bayanları arasında yer almayı düşünenler  yeni abiyeler.com sitemizden takip edebilirler fikir açısndan mağaza mağaza dolaşmadan buradan kendilerine en yakın gelen modeli tasarlayarak bilinçli alışveriş için detayları incelemenizde sizlere yararı olacağını düşünüyorum..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git