Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Dünyanın En Güzel Saçı Bakmadan Geçme

Dünyanın En Güzel Saçı Bakmadan Geçme
16 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.012 kez okundu.

Dünyanın En Güzel Saçı Bakmadan Geçme

Bayanlar için oldukça önemli olan saç modelleri, dünyaca ünlü saç tasarım uzmanları tarafından oluşturuluyor. Moda günlerini takip eden kullanıcılar aslında 2016 yılının en revaçta olan saç modelleri hakkında bilgi sahibi olabilmesi mümkündür. Moda haftalarında son zamanlarda ayrılmış saç modelleri dikkat çekerken, yine kolay kullanım için çok basit yapılışı olan modeller de görebilmek mümkün haldedir. Sizlere bu yazımızda hem uzun hem de kısa saç modelleri hakkında dünyanın en güzel saçı bakmadan geçme ,modellerden bahsederek yardımcı olacağız.

dunyanin-en-guzel-saci-bakmadan-gecmeUzun saç modelleri Yukarıda bahsettiğimiz gibi uzun saç modellerinde yandan ayrılmış model sizlerin seçimleri arasında olabilir. Bunun yanı sıra dağınık topuz ve örgü modeli de yine seçimler arasında. Normal atkuyruğu her ne kadar bayanların en çok tercih ettikleri arasında olsa da, örgülü atkuyruğu da bunun arkasından geliyor diyebiliriz. Yine örgü topuz modeli de en çok tercih edilenlerden bazıları olarak tanımlanabilir. Kat kesimli uzun saçlar Biraz daha farklı bir tarz yansıtmak isteyen bayanlar için kat kesimli uzun saçlar tercih edilebilir. Kat kesimi yapılmış uzun saçlar, dalga ve hacim kazandırılarak kendi haline bırakılabilir.

Gevşek dalgalar ise sizleri daha havalı gösterebilecektir. Düz saçlara tek örgü Düz saçlara sahip olan uzun saçlı bayanlarımız için, yandan bırakılmış küçük bir örgü saç detayı hoş görünmeye yetebilir öyle değil mi? Yine geriye kalan tüm saç düzleştirilebilir ya da dalgalandırılabilir. Böylelikle farklı bir hava yansıtmış olabilirsiniz. Kısa saç modelleri Biliyorsunuz ki kısa saç maalesef pek çok modele engel oluyor. Mesela atkuyruğu, topuz gibi modeller kısa saçlar için imkansızdır. Fakat kısa kesimlerde de oldukça şık modeller hazırlayabilirsiniz.Dünyanın en güzel saçı bakmadan geçme. Bunlardan bazıları ise şöyledir.

Yandan perçemli kısa kesim Bu kesim katlı kesim olduğunda bayanların daha çok ilgisini çekmektedir. Yandan perçem bırakılarak oldukça şık bir model olarak kullanılabilir. Elbette ki yine bu saçlarda dalgalı olarak da şekil verilerek daha farklı bir görünüm de ortaya koyulabilmektedir. Asimetrik saç kesimleri Eğer ki kısa saçlara sahipseniz ve yine de oldukça farklı bir model ile boy göstermek istiyorsanız, asimetrik bir kesim modelinden faydalanabilirsiniz. Asimetrik kesim saç modelleri günümüzde oldukça revaçta olurken, pek çok kişinin beğenisini kazanmış durumda. Elbette ki görsellerden bilgiler alarak model hakkında daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Modern lob kesim Bob kesimlerin yanı sıra lob saç kesimi de bayanların en çok tercih ettikleri arasında. Kısa ve oldukça modern bir görünüm için bu modeli tercih edebilirsiniz. Uzun bob saç kesimi Lob kesimin yanı sıra çene hizasında kendini gösterecek bob kesim de mükemmel bir seçim olabilir. Ne kısa ne de uzun olan bu saç modeli her ne kadar saçlarını toplamak isteyen bayanlar için sorun olsa da şekil vererek en güzel modelleri ortaya koyabilirsiniz. Modern pixie saç kesim Biraz daha farklı ve gösterişli olsun isteniyorsa yine bu model de tercih edilebilir. Tüm bahsetmekte olduğumuz bu modellere görsel olarak ulaşarak, hangi modelin nasıl göründüğü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizler takip ederek, diğer başlıklarımızdan da fikirler alabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git