Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Ekose Modası

Ekose Modası
3 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.034 kez okundu.

Değeri Kaybolmayan Ekose Modası

Ekose modası denilince aklımıza ilk gelen okul kıyafetleri oluyor.  Fakat zamanın ekose modasını geride bıraktığını sanıyorduk ki 2015 yılının trendleri arasında karşımıza çıktı. Oldukça eski zamanlara dayanan ekose modası bu yıl bayanları değişik bir görünüm verecek. Değişik boyutlarda bulunan kare desenleriyle renkler bir arada toplanınca ortaya muhteşem bir görüntü çıkıyor. 2015 ekose modası eteklerde, gömleklerde, elbiselerde hatta bluzlarda can buluyor.  Vitrinleri süslemeye başlayan renklerin ekose ile uyumu muhteşem görünüyor.

Renkli olarak tasarlanan ekoselerde turuncu, pembe, kırmızı, lacivert, sarı ve bir çok renkli tonlara yer veriyor. Bayanların yıllar boyu sevdiği fakat bir müddet ortada bulunmayan ekose kıyafetler bu yıl trendlerin arasında bulunarak bizi karşılıyor.

Ekose Kıyafetlerin Uyumu

2015 ekose modası bayanların kombin yapması ile vintage görünümünü ortaya koyuyor. Son zamanlarda oldukça tercih edilen vintage giyim, özellikle de genç bayanların tarzını yansıtıyor. Ekose kıyafetlerin kombin yapması oldukça zor olurken, sade ve gösterişli modeller kullanılmasına dikkat çekiliyor. Mesela ekose bir kalem eteğin üzerinden, sade bayz bir gömleğin uyumunu düşünebiliyor musunuz? Bu şekilde değişik kombinlere yer verilen ekose modası, bayanları zorlayacak olsa da tercih edilen modeller arasında yer alacak.

Etek ve pantolonlarda sık karşılaştığımız ekose modası, bayanların şık ve gösterişli giyinmelerine yardımcı oluyor. Fakat dikkat edilmesi gereken bir konu kalın çizgilere sahip olan ekose modellerbayanları olduğundan kilolu gösterme ihtimali bulunuyor. Bu yüzden kilolu bayanların buna dikkat etmesi iyi olacaktır. Baseni büyük olan bayanlar da pantolon seçimi yaparken ekose seçmemeleri önemlidir. Sizde kıyafetlerinize önem veriyor ve trend giyinmeyi seviyorsanız. Kıyafet dolabınızda bulunması gereken modellerden biri ekose bir tasarım sizi olduğundan şık gösterecektir.

Değeri Kaybolmayan Ekose Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git