Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

El Yapımı Abiye Yaka Papyon Modelleri

El Yapımı Abiye Yaka Papyon Modelleri
11 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 3.952 kez okundu.

Yeni abiyeler sitesinin siz değerli  takipçileri için, bugün farklı bir konuyu ele almak istedim. Sitemiz abiye içerikli konular olması nedeni ile aksesuarların abiyeler için vazgeçilmez değerler olduğunu biliyoruz. Bu nedenle elbise ve abiyeleriniz için tamamlayıcı özelliklere sahip aksesuar modellerinden söz etmek istiyorum.

Özellikle de sade elbise tercihi yapan genç bayanlar için en ideal aksesuar seçeneğinden biri üzerinde durmak istiyorum.  Abiye elbise yakasına yapılabilecek dantel veya taş işlemeler bu detay sabit kalabildiği için tek renk sınırlaması gerekiyor. Kırmızı renk abiye üzerine zıt renk olması sorun olmayacağı gibi çok şık detay vereceğini net olarak ifade etmek istiyorum. Yine  tunik bluz gömlek yakalarına yapılan değişiklik üstlere uygun olur ama alt etek veya pantolona renklerine tutturmak zor olur. Biz de abiye sitemiz adına değerli takipçilerimizin işini kolaylaştıracak şık görünümüne önem veren bayanlar için yaka papyon veya yaka kolye modellerini araştırarak yeni tarzlarda bir araya getirerek işin pratik ve kolaylıkları hakkında bilgi verelim dedik.

Bugün sizlere kolye olan yakalardan bahsetmek istiyorum, en basit kombini bile çok şık ve asil zengin gösteren yaka kolyeler gün geçtikçe yeni yeni modellerde karşımıza çıkıyor. Bugün en çok kullanılan ve sık sık karşımıza çıkan popüler modelleri inceleyeceğiz.

Farklı çeşitleri ile kendinden söz ettirecek el yapımı papyon yaka kolye modelleri ve floral desenler modasından söz etmek gerekiyorsa tabir caizse bu yaz yeniden hortlamışken bu yaka kolyeden almaya ya da yapmaya ne dersiniz?

Gün geçtikçe yenilikler devam ediyorken geçmişten günümüze modanın yer değiştirmesi ile beraber usta bir işçilikle yapılmış metal yaka kolyeler sizi olduğunuzdan çok farklı  gösterecek.  Sade siyah elbise üzerine yine şık renkli yaka kolye ile tamamladığınızda siyahın asaletine dokunmadan çok şık zarif  bir duruşa sahip olabilirsiniz.

Kumaş üzerine zımba tarzı boncuklar işlenmiş bir aksesuarla maskülen kombinelerinize cool bir hava katabilirsiniz. Ya da el yapımı modellerin taş renklerindeki canlılık ile bütünleyici bir güzelliğin ortaya çıkmasını sağlayabileceğinizi düşünüyoruz. Tozpembe inciler de mezuniyet gibi özel günlerinizde yakanızı süsleyecek şık detaylar özel günler için kıyafetlerin  yakalarına vazgeçilmezlerden olacakları bu sezon için kesinlikle tercih edilecek diyebiliriz. Aynı zamanda retro görünümü sevenler için de ona göre kombinlendiğinde yıllar öncesinin hanımları görünümünde olabilirsiniz.

Şıklığa önem veren genç bayanlar;

Bindallı elbiselere hiç dikkatinizi çekti mi?

Altın varak süsleme yakalar ön detay kullanılmış ya da göğüs dekoltesini kullandığınız kombinlerde bu fotoğraflarda  olduğu gibi ilgiyi boyuna değil de dekoltenize çekersiniz her seçenek yeni sezona yeni moda renklere uygun olması da ayrı bir güzel Zincirlerin de spor kombinlerimizdeki yeri büyük. Öyleyse yaka kolyelerimizde de kullanabiliriz.  Her detayı farklı yaka kolyeler yine fırtınalar estirecek gibi. Mesela 3 sıra metal su yolu bu modele de bayıldım.

Yine beğendiğim bir model de genç kızlar için ideal bir seçim renkler taşlar yerinde kullanılmış moda takipçileri Yine bu da beğendiğim bir diğer desenlerden melek kanadı her yerde  tüm bu modeller tam da maskülen giyinmeyi sevenlere gelsin demeden geçemeyeceğiz.

Gerçekten havanıza hava katacaktır gümüş metal kolye yaka ise Kombinleme şekline göre kaba-zarif duracak bir model diyebileceğimiz modeller arasında yer alıyor. İlk çıktığından beridir yaşadığım şehirde deli gibi aradığım ama bulamadığım bu modeller yine en çok kullanılan yaka kolye modelleri arasında yerini alıyor. Abiyelerin spor giyimlerin şık tamamlayıcısı olacak tasarımları, payetli yakaları daha çok gece elbiselerinde   kombinlerinize kullanabilirsiniz.

Bana sorarsanız aynı renkleri kullanmak yerine konstrat olayını uygulamak daha iyi olacaktır. Her detayı unutulmamış yakaların kurtarıcısı Tesettür giyimde unutulmamış ferace yakalarına da çok yakışacağını düşünüyoruz. Pullar yaka kolyelerimizde feracelerin vazgeçilmezleri olacak gibi.  Bence her türlü kombinlenebilir her kıyafetinize ayrı bir hava katabilir. Eminim yine yeni sezon kendinden söz ettirecek Papyon-Kelebek şekline benzeyen bu model de boncuklardan vazgeçemeyenlere gelsin diyoruz taş inci buncuklarla süslenmiş yakalar metal tek başına bir harika diyebiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git