Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?
27 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 1.927 kez okundu.

ELBİSEYE UYGUN AYAKKABI SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR?

Kadınlar için ayakkabı vazgeçilmez bir tutkudur. Her kadının dolabında, onlarca ayakkabı vardır. Bunu bilen ayakkabı firmaları ise, her sezon farklı modeller ile kadınların beklentilerini karşılamaktadırlar.

Kıyafete uygun ayakkabı seçiminde bulunmak için, modayı yakından takip etmek gerekir. Moda yazıları ve ünlü tasarımcıların tasarımları, bilgi sahibi olmak için iyi bir yöntemdir.

elbiseye-uygun-ayakkabi-secimiTopuklu ayakkabılar, hangi tarz elbiseler ile kullanılır?

Abiye elbiselerin en büyük özelliği, kadınların oldukça zarif görünmelerini sağlamalarıdır. Bundan dolayı, bu tarz elbiselerin altına mutlaka topuklu ayakkabı giyilmelidir. Aynı zamanda etek ve keten pantolonların altına da oldukça şık bir görüntü sağlar.

Platform topuklu ayakkabılar, hangi tarz elbiselerle kullanılır?

Platform topuk ayakkabı, gündelik elbiselerle kullanılacağı gibi, gece davetlerinde giyilen abiye elbiseler ile de kombinlenebilir. Unutulmaması gereken nokta ise, hareketli bir elbisenin altına, oldukça sade bir ayakkabı tercih edilmelidir.

Stiletto ayakkabılar, hangi tarz elbiselerle kullanılır?

Stiletto, oldukça zarif bir ayakkabı modelidir. Bundan dolayı birçok kadının da ilk tercihidir. Özellikle gece kıyafetlerinde ve klasik modellerde kullanılır.

Dolgu topuklu ayakkabılar, hangi tarz elbiseler ile kullanılır?

    Dolgu topuk ayakkabı modelleri, özellikle yere kadar uzanan salaş elbiseler ile ve bol paça pantolonlarla kullanılır. Bunun yanı sıra, ayakta fazla zaman geçirecek olan kadınlar için oldukça rahat bir ayakkabı seçeneğidir.

 Uzun çizmeler, hangi tarz elbiseler ile kullanılır?

Uzun çizme, mini elbise ve eteklerle kullanılır. Özellikle diz üstü çorap çizmeler, ikili bluz ve etek kombinlerinde oldukça tarz yaratır.

Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git