Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Elegan ve Şık Görünümün Yeni Trendi; Lazer Kesim Elbiseler

Elegan ve Şık Görünümün Yeni Trendi; Lazer Kesim Elbiseler
5 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.024 kez okundu.

Elegan ve Şık Görünümün Yeni Trendi; Lazer Kesim Elbiseler

Birçok yeni trendin boy gösterdiği yaz modasında, lazer kesimli kıyafetlerin çokluğu hemen göze çarpıyor. Kadınların oldukça tarz görünmesini sağlayan bu moda akımı, elbiselerin yanı sıra; eteklerde, bluzlarda, gömleklerde, ceketlerde, ayakkabılarda ve çantalarda da kendini gösteriyor.

Alışılmışın dışında kıyafetler giymek isteyen bayanlar, lazer kesim elbise modelleri arasından seçim yapabilirler. Bu elbiseler, kalabalık ortamda hemen dikkat çekiyor. Göz alıcı bir şıklık yatan elbiseler, doğru yapılan kombinlerle zarafetin simgesi oluyor.

Günlük giyilebilecek elbiselerin yanı sıra, gece davetlerinde ve düğünlerde de abiye lazer kesim elbiseler oldukça moda. Özellikle yaz ayları için son derece uygun olan beyaz abiye elbiselerde kullanılan bu kesim, mezuniyet heyecanı yaşayan genç kızlarında ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Kısa elbise modellerinde, etek ucunda, yaka kısmında veya kollarda görülen lazer kesim, elbiseye ayrı bir hava katıyor. Göğüs bölgesinde uygulanan şeritler halinde yapılan lazer kesimlerin, eteklerde de aynı çizgiyi devam ettirmesi, modele ince bir şıklık katıyor. Modern ve elegan kadının simgesi haline gelen bu tasarımlar, modacılarında adeta göz bebeği. Ünlü markaların yeni kreasyonlarında da rastlanan bu modeller, şimdiden giydi dolaplarında yerlerini almaya başladı bile.

Bu tarz elbiselerde, ince süet veya deri kullanımı da oldukça tarz yaratıyor. En çok kullanılan kumaşlar arasında; keten, polyester, likralı ve pamuklu kumaşlar geliyor.

Eğer henüz böyle bir tasarım almadıysanız, yaz için tasarlanan yeni lazer kesim kıyafetlere bakabilirsiniz. Her bedene ve bütçeye hitap eden bir elbise modeli bulmak mümkün oluyor.

Lazer kesim elbiselerde, tamamlayıcı aksesuarlarda oldukça önemli. Şıklığı yakalamak ve tarzınızı ortaya koymak için, doğru kombinler yapmak gerekiyor. Bu elbise modelleri, hareketli parçalar olduğu için, daha sade bir çanta ve ayakkabı kullanmak gerekiyor. Aksesuarsız ve düz renklerde kullanılan bir çanta ile, doğru bir seçim yapmış olursunuz. Süet çizmelerle ve çorap çizmelerle de kullanılabilen bu elbiseler, modern kadınların seçimleri arasında iyi bir yer ediniyor. Ayakkabı kombineri ise; stiletto ve platform topuk ayakkabılardan yana olmalıdır. Mümkün olduğunca az kullanılan aksesuarlarla, şıklığı ve zarafeti yakalayabilirsiniz.

Elegan ve Şık Görünümün Yeni Trendi; Lazer Kesim Elbiseler Konusu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git