Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Elie Saab 2014 Sonbahar Haute Couture Koleksiyonu

Elie Saab 2014 Sonbahar Haute Couture Koleksiyonu
16 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 3.442 kez okundu.

Her sene gelenek haline gelen Paris moda haftası bu sezonda da yine görkemli bir şekilde açılışlara sahne oldu. Yine gözde isimler arasında yer alan Elie Saab 2014 sonbahar haute couture koleksiyonu moda dünyasının en çok ilgi gören detaylar arasında yer aldı.

Muhteşem bir defilenin düzenlendiği Paris moda haftasında, Elie Saab kıyafet modelleri, birbirinden şık modeller, renk ve desenleriyle ön planda yerini aldı. Moda dünyasının isimlerinden olan ve her sezon ilgi çeken modellere sahiplik eden Elie Saab, 2014 sonbahar haute couture koleksiyonu ile bayanların ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Bayanların giyim dünyasında abiye elbise modelleri üzerinde değerlendirme yaparken dünya sıralamasının ilk sıralarında yer alan Elie Saab, yeni sezon koleksiyonunun defilesinde yine gönüllere taht kuracak abiye modelleri ile tanıtımını en iyi şekilde yaptı. Işıltılı gecede dikkat çeken elbise modelleri, tasarımcı Elie Saab’ın maharetli dokunuşlarıyla bir başka olmuş. Genç modeller üzerinde duran Saab, haute couture 2014 koleksiyonu ile gözde modelleri bayanların beğenisine sunarak kendinden söz ettirme noktasında hedefine en iyi şekilde ulaşmayı başardı. Modern tasarımları, sonbahara uyumlu renkleri ve desenleriyle birbirinden şık modeller sunan Elie Saab, 2014 sonbahar moda dünyasının yine en çok beğenilen isimleri arasında yer alacak.

Elie Saab 2014 Sonbahar Haute Couture Koleksiyonunda Dikkat Çeken Detaylar

Moda dünyasının belirleyicilerinden biri haline gelen Elie Saab, 2014 sonbahar koleksiyonunda herkese yönelik modelleriyle dikkat çekiyor. Özellikle tesettür giyim konusunda tercih edilebilecek uzun elbise modelleri üzerinde yoğun bir çalışma yapan Elie Saab, muhteşem 2014 sonbahar koleksiyonunda birbirinden güzel renk ve desenlere yer veriyor.

Muhteşem defileden en çok ilgi çeken elbise abiye modellerini sizlerle paylaşarak karar vermede yardımcı oluyoruz. Yeni abiyeler sitemizin sürekli güncellenen konularını takip ederek moda dünyasındaki yerinizi kapın. Birbirinden şık detaylara sahip yeni abiye modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git