Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

EN BEĞENİLEN ŞEKERLİ-ÇİÇEKSİ KOKULAR

EN BEĞENİLEN ŞEKERLİ-ÇİÇEKSİ KOKULAR
7 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.466 kez okundu.

Kendini enerjik ve genç hisseden pek çok kadının ilk tercihi çiçeksi kokulardır. Son yıllarda ise buna ek olarak, tatlı daha kadınsı kokular eklendi. Son yılların en çok tercih edilen çiçeksi kokularını sizin için sıraladık…
1- Daisy Eau So Fresh – Marc Jacobs
Çiçeksi koku denildiğinde ilk markalardan olan Marc Jacobs, daha fresh ve canlı olması dolayısıyla ilk önereceğimiz parfüm.

Üst notalarında ahududu, armut ve greyfurt içeren, taban notalarında ise erik ve musk içeren Daisy Eau So Fresh, kadının yaz aylarında kullanmak isteyeceği parfümlerden.
Marc Jacobs
2- Oh Lola! – Marc Jacob
Marc Jacob’dan devam ediyoruz. Üstte bahsettiğimiz Eau So Fresh’e ek olarak tatlı esanslarının daha yoğun hissedildiği, daha genç yaşlara hitap eden bir parfüm. Ayrıca, şekerli parfümleri boğucu bulan pek çok bayan için önerilebilir. Çünkü, oldukça soft bir kokusu var.
oh lola
3- J`adore L`eau Cologne Florale – Christian Dior
Daha ziyade orta yaş kadınlarının tercihi olan Jadore uzun yıllardır üretildiği için, beyaz çiçek kokularını seven bayanların imza kokusu desek yalan olmaz. İçerisindeki meyveler ve manolya gibi beyaz çiçekler Dior’un kalitesiyle birleşince ortaya kusursuza yakın bir koku çıkmış.

4- Yellow Diamond – Versace
Çiçek kokularının ağır olmasını bekleyemeyiz, ancak yellow diamond gerçekten çok hafif. Kalıcılığı fena olmasa da, insanların yanınızdan geçerken parfüm kokusundan rahatsız olmasını istemiyorsanız özellikle yaz ayları için kullanışlı bir parfüm.
yellow diamond
5- Beauty – Calvin Klein
Yasemin kokusunun ağırlıkta olduğu, ve Calvin Klein’ın tasarımlarından ilham alınıp, kadının kendine olan özgüvenini ve güzelliğini ifade etmesini amaçlayan Beauty, özellikle 40’lı yaşlardaki kadınlar için oldukça uygun bir kokudur.
beauty
6- Beyond Paradise – Estée Lauder
Tipik bir Estee LAuder parfümü diyebileceğimiz Beyond Paradise, içindeki egzotik meyveler ve çiçeklerle, buram buram tropik bir ada gibi kokuyor. Pembe hanımeli, orkide gibi oldukça değerli ve nadir kokuları içeren parfüm, yaz için çok kullanışlı.
estee

Kaynak: En Beğenilen Çiçeksi Kokular – parfumkoku.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git