Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

En Trend Çanta Tasarımları

En Trend Çanta Tasarımları
27 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.991 kez okundu.

En Trend Çanta Tasarımları

trend-cantalarGeride bıraktığımız 2013 yılında kısa saplı çantalar ile zincir tutamaklı zarif çantalar modaya damgasını vurmuştu. Bu sene kışın bayanların ve çanta tasarımında kendini kanıtlamış Fendi, D&G vb. markalar yeni bir tarz yakalamanın peşinde…

En Fenomen Kürklü Çantalar: Bu sene sıkça rastlayacağımız çanta modelleri arasında ipi göğüslemeye niyetli eğilim, kürklü çantalar. Kürk astarlı kaban ve mont çeşitleriyle muhteşem bir uyum sağlayan kürk çantalar, bu yıl kadınların vazgeçilmezleri arasına girdi.

Sosyal Mesaj İçeren Yazılı Çantalar: Bu kış bayanların yüreğinden geçen duyguları çantalarında da sosyal mesajlar içeren yazılı çantalar aracılığıyla dışa vurmak istediklerine sıkça şahit olacaksınız. Öyle ki ünlü tasarımcılar bu konu üzerinde yoğun mesai yaptılar.

Timsah Derisini Andıran Çantalar Revaçta: Timsah derisini andıran krokodil çantalar bu kışta ilgi görmesi beklenen çanta tasarımları arasında.

Bavul Çantalar Rahatlığına Düşkün Bayanlar İçin: En işlevsel ve rahat çantalar arasında bilinen bavul çantalar rahatlığına ve şıklığına önem veren bayanlar arasında rağbet görmeye bu kışta devam edecek. Geniş ebatlarıyla çantanın içerisine birçok gerekli eşya sığdırılması mümkün olan çanta ideal çantalar arasında gösteriliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git