Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

En Trend Yazlık Ferace Modelleri

En Trend Yazlık Ferace Modelleri
14 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.180 kez okundu.

En Trend Yazlık Ferace Modelleri

Kapalı giyim tercih eden bayanlar için dış giyim söz konusu olduğunda en çok tercih edilen giyim ürünlerinin başında feraceler gelmektedir. Bilhassa son yıllara baktığımız zaman ferace modasının daha da yaygın hale geldiğini görebiliyoruz. Eskiden tüm tesettür giyim ürünlerinde olduğu gibi ferace modellerinde de siyah renk dışında ürün bulma konusunda sıkıntılar çekilmesi söz konusu iken günümüze baktığımızda tesettür sektörünün de gelişmesiyle beraber yeni renk ve modellerin kullanılmaya başladığını görebiliyoruz.  Özellikle en trend yazlık ferace modelleri dediğimiz zaman bu sezon rengarenk feracelerle karşılaşmamız mümkün.

Ferace modelleri ve renklerindeki çeşitliliğin artmasında tasarımcıların etkisini unutmamak gerekiyor. Tesettür giyim üzerinde yenilikler yapmak isteyen ve özellikle ferace modellerinin zenginleşmesine olanak sağlayan tasarımcılar sayesinde genç bayanların da kendi beğenilerine göre giyinme olanağına sahip olduğunu görebiliyoruz. Yeni sezona girmeye hazırlandığımız günlerde yazın son haftalarında dahi olsak ferace modellerindeki renkliliğin hızla artması da dikkat çeken unsurlar arasında yer alıyor. Bu feraceler içerisinde de en trend yazlık ferace modellerini kullanmanız sizi yazın son haftalarında daha şık ve modern bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hem renklerin daha fazla kullanılması hem de model zenginliğine gidilmesi sayesinde özellikle genç bayanlar için ferace kullanımının çok daha büyük bir kolaylık haline geldiğini görebiliyoruz. Asimetrik kesimlere sahip ferace modellerinden düz kesimli modellere kadar çeşitli modellerde feracelerle karşılaşabileceğiniz yaz sezonunda özellikle açık mavi, saks mavisi, pembe, kırmızı gibi bol renkliliğin dikkat çektiğini görebilirsiniz. Sade renkli modellerin yanı sıra farklı renklerin karışımından oluşan modelleri de bulabileceğiniz gibi işlemeli ferace modellerini de yaz sezonunda sıklıkla görebilirsiniz.

Bayanlar arasında oldukça popüler olan ferace modelleri içerisinde en çok tercih edilenlere baktığımız zaman yarasa kollu feracelerin daha fazla sevildiğini görebiliyoruz. Hem yaz aylarının sıcak olması hem de daha modern bir görüntü oluşturması bakımından tercih edilen yarasa kollu ferace modelleri değişik renk seçenekleri sayesinde günlük hayata da rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Tül detayları bulunabilen yarasa kollu modeller içerisinde Osmanlı motiflerinin kullanıldığı modellerin daha çok tercih edildiğini görebiliyoruz. Bunlar içinde de siyah kumaş üzerine altın ya da gümüş simli işlemelerin daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

En trend yazlık ferace modelleri içerisinde ilgi gören bir diğer modelin hakim yaka feraceler olduğunu görebiliyoruz. Hemen her giyim ürününde ilgi görmeyi başaran hakim yakalı modellerin feraceler için de çok doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Bu modellerde özellikle yavru ağzı, toz pembe, buz mavisi gibi açık tonlu renklerin daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu model ve renkler sayesinde yaz aylarınızın daha renkli ve eğlenceli geçeceği kesin.

Kemerli ve kemersiz feracelerin yanı sıra büzgülü kemer kısımlarına sahip feracelerin de sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Özellikle bu modellere özgü bir detay olan üst kısmında kısa pelerin varmış havası yaratan modellerin daha da ilgi gördüğü bir gerçek. Bunların daha asil bir görüntü oluşturması sebebi ile tercihini bu yönde yapan genç bayanların sayısı oldukça fazla. Aynı durum bebe yaka feraceler için de geçerli. Farklı renk ve işleme seçenekleri ile kullanıldığı zaman oldukça şık bir görüntü oluşturmaya yarayan bebe yaka modellerin özellikle düz renkli modeller için doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.

Genel olarak en trend yazlık ferace modelleri dediğimiz zaman renk konusunda tercihlerinizi buz mavisi, hardal sarısı, lacivert, zeytin yeşili gibi renklerden yana kullanmanızın doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. bu yılın trendi olan bu renkler yeni ferace alımınız sırasında da mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken renkler olarak karşınıza çıkıyor.

En Trend Yazlık Ferace Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git