Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Fazla Kilosu Olan İnsanlar Şık Ve Zayıf Nasıl Gözükür

Fazla Kilosu Olan İnsanlar Şık Ve Zayıf Nasıl Gözükür
24 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 476 kez okundu.

Fazla Kilosu Olan İnsanlar Şık Ve Zayıf Nasıl Gözükür

 

 

fazla-kilosu-olan-insanlar-sik-ve-zarif-nasil-gozukurler

Hayatımızda pek çok kişi fazla kilosu bakımından istediği kıyafeti giyememektedir. Fazla kiloların birçok nedeni var. Kimisinin ki genetik olmakla beraber kimisi de psikolojikmen yemeğe saldırıyor. Bu gibi nedenler de fazla kilo problemini oluşturuyor. Ancak kilo problemi olan insanlarda şık olmayacak değiller. Yalnızca kıyafet seçimlerinde doğru parçaları kullanmaları gerekiyor. Hepsi bu! Fazla Kilosu Olan İnsanlar Şık Ve Zayıf Nasıl Gözükür adlı konumuza açıklık getirelim. Fazla kilolarınızla şık olmaya hazır mısınız? Öyleyse okumaya devam edin. Özellikle de bayanlarımız bu konuda oldukça muzdaripler. Aslında kafaya çok takacak kadar giyim problemleri yoktur.

fazla-kilosu-olan-insanlar-sik-ve-zarif-nasil-gozukur-hakkinda-bilgi

Biliyoruz ki kıyafeti tamamlayanlar aksesuarlardır. 42 beden ve daha üstü giyinen bayanlar vücutlarını daha da iri göstermemesi için büyük çantaları tercih etmeleri gerekiyor. Ayrıca tercih edilen küçük çantalar sizleri daha iri gösterecektir. Özellikle çanta saplarını çok uzun tutmamalı gerekmektedir. Orta boy ya da kısa saplı çantalar kendilerini daha zayıf gösterecektir. Sade giydikleri kıyafeti de zarif bir kolyeyle daha şık hale getirebilir bayanlarımız. Buradaki önemli püf noktaysa iri kolyelerden kaçınmalıdırlar. Hem iri olmanın yanında bir de kısa boylu iseniz kurtarıcınız bir çift topuklu ayakkabı olacaktır.

fazla-kilosu-olan-insanlar-sik-ve-zarif-nasil-gozukur-hakkinda

Ancak burada da dikkat edilmesi gereken bir husus şudur ki bileği saran kopçalı ayakkabılardan kaçınmalısınız. Çünkü kısa olan bacak boyunu daha da kesecek ve bilekleriniz daha da kalın gözükür. Ayrıca bacak boyunuzu daha da uzun göstermek isterseniz dökümlü hafif likralı pantolonlar tercih ediniz. Daha sonra paça boyunuzu uzun tutunuz. Altınada topuklu giyince boy uzayacaktır. Eğer ki, bacağınız değil de gövdeniz daha uzunsa bunu da yüksek bel pantolon giyerek kamufle etmeniz mümkündür. Ve maalesef streç tarzı çok yapışan pantolonlar tercih edilmemesi gerekir. Bu tarz pantolonlar tüm hatları ortaya çıkarır ayrıca fazla kilolu ve şık olmayan bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

fazla-kilosu-olan-insanlar-sik-ve-zarif-nasil-gozukur

Üst bölgenizi biraz daha zayıf göstermek istiyorsanız V yakalı bluzları tercih etmelisiniz. Gelelim renklerle kombine! Ancak birçoğunuz biliyor ki koyu renkler insanı daha zarif ve şık görünmenizi sağlar. Siyah ve ya lacivert renkleri zaten asilliğin sembolü olmaktadır. Ama yaz aylarında girerken bu renklerden sıkılıyorsanız illa bu renkleri giyeceksiniz diye bir kaide yok çünkü, çeşitli renklerle de zarifliği yakalarsınız. Özellikle kilosu fazla olan kişilere verebileceğimiz püf noktalardan biri ise tercih edilen kıyafetin iri desenlere sahip olmamasıdır. Bu durum dizi daha iri gösterir. Daha küçük varla yok arası olan desenleri tercih etmelisiniz. Daha sonra kalçalarınızı örten hırka ceket giymeniz sizi zayıf gösterecektir. Fazla Kilosu Olan İnsanlar Şık Ve Zayıf Nasıl Gözükür adlı yazımız umarız ki size yardımcı olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git