Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Fiziğinize Göre Abiye Modelleri

Fiziğinize Göre Abiye Modelleri
30 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.869 kez okundu.

Fiziğinize Göre Abiye Modelleri

Her kadın abiye elbiselerin büyüsüne kapılmakta ve özel geceleri için vazgeçemediği parçalardan biri olarak dolabına koymaktadır. Ancak çoğu kadın fiziğinize göre abiye modelleri nasıl olur? Vücut yapınız hangi modelleri işaret ediyor?

Elma Vücut Tipine Göre Modeller

Elma vücut tipi, kalın boyuna sahip, geniş göğüs kafesli, hafif kambur duran ve normal göğüsler ile kalın bele sahip olan kadınlar için denmektedir. Bu vücut tipine sahip olan kadınlar bel bölgesinden uzak duracak ve boyu ince gösterecek modelleri tercih etmesi gerekmektedir. Derin ir göğüs dekolteli abiye modelleri bu vücut tipi  için oldukça uyumludur. Ayrıca sade, dekolteli ve kısa abiye modelleri de bu vücut tipine sahip kadınlar için uygun olarak belirtilmektedir.

Büyük-beden-abiye
Kum Saati Vücut Tipine Göre Modeller

Kum saati vücut tipi, ince bir kemik yapısına sahip olan ve dolgun göğüsler ile vücuduna göre iri kalçalara sahip olan kadınlara denmektedir. Bu vücut tipi için en uygun abiye modelleri ise balık elbiselere ve basene kadar rahat oturarak belden aşağısında uçuşan ya da balon tipi elbiselerdir. Bu vücut tipine sahip kadınlar, likra tarzında vücuda yapışan elbiselerden uzak durmalıdır. Sırt dekolteli ya da askılı modeller de bu vücut tipi için oldukça uygundur.

Yırtmaçlı-abiye
Düz Vücut Tipine Göre Modeller

Düz vücut tipi genel olarak geniş omuzlara sahip, normal veya iri yapıya sahip göğüsleri olan, düz bir bele sahip ve uzun bacakları olan kadınlara denmektedir. Bu vücut tipine sahip kadınlar genellikle kıvrımsız ve dümdüz inen bir özellikleri bulunmaktadır. Bu vücut tipinde olan kadınlar abiye modellerinde genellikle üst kısım modelinden ters üçgen olan ve alt kısmında da üçgen kesimlere sahip olan elbiseler tercih edilmelidir. Her zaman omuzları geniş gösteren ve etekleri çan kısmında açılan modeller de düz vücut tipi için oldukça uygundur.

Fiziğinize Göre Abiye Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git