Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Flash Dövme Modası

Flash Dövme Modası
30 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.326 kez okundu.

Flash Dövme Modası

altin-renkli-flash-tattoo

2016 Geçici Dövme Modası

Özellikle geçen yıl Beyonce’nin çikolata rengi tenine yaptığı altın dövme modellerinden sonra bir anda popüler olan flash tattoolar herkesin son derece fazla bir şekilde tercih ettiği oldukça hoş ve modern görünen stilleriyle karşımıza çıkıyor. Flash dövme modellerinde özellikle pek çok kişinin de rağbet gösterdiği altın rengi bin bir çeşit dövme modellerinde sizin de tercih edebileceğiniz pek çok stil karşımıza çıkıyor.

Flash Tattoo Stilleri

Bilekte, kol da, boyunda, bacakta, bileklerde ve el üstünde ve daha birçok yerde flash tattoo modellerini tercih edebilirsiniz. Sadece altın renkli ve siyah karışımlı modelleri ile dikkat çeken flash dövmeler parıl parıl parlayan muhteşem görünümleriyle özellikle yaz aylarında bayanların vazgeçilmezi haline geliyor.

Altın Dövme Modelleri

Flash dövme modellerinde özellikle tercih edebileceğiniz modellerle sizlere son derece modern ve bir o kadar da hoş pek çok stil sunuyor. Flash tattoo modellerini tercih etmek isteyen kişiler için özellikle her ten rengine uyum sağlayan modelleri ile geometrik modeller, çiçek desenleri, çizgiler, puantiyeler kısacası pek çok desen karşımıza çıkıyor.

Siz de flash dövme modellerini tercih ederek son derece hoş görünümler elde edebilirsiniz. Bu yaz özellikle bu dövmeler son derece popüler ve trend. Flash dövme modellerinde özellikle bilek üzerine ve ayaklara yapılan şık altın renkli modeller son derece ön plana çıkıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git