Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Fransız Gelinlik Modelleri 2016

Fransız Gelinlik Modelleri 2016
16 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.492 kez okundu.
Fransız Gelin Başları

Fransız Gelin Başı Süsleme Örnekleri

Stil Fransız Gelinlik Modeli

Stil Fransız Gelinlik Modeli

2016 yılına girdik, yavaş yavaş da düğün sezonlarına doğru yaklaşmaktayız. Bundan dolayı da düğünlerde giyilecek olan gelinlik modelleri gün yüzüne çıkmış ve sahiplerini aramaktadırlar. Eğer ki hangi türde, ya da nasıl bir gelinlik alacağınız hakkında çok fazla bir bilginiz yoksa size Fransız gelinlik modellerini önerebiliriz. Bu seneki koleksiyoncuların koleksiyonlarında çok büyük yer kaplayan Fransız Gelinlik Modelleri 2016 senesinde çok popüler olacak ve moda haline gelecektir. Tasarımcılar tarafından ince çizgiler ile tasarlanan bu gelinlik modellerini oldukça çok beğenecek ve kullanmaya başlayacaksınız. Fransız olarak adlandırılan bu gelinlik modeline bir göz atmanızı ve sizin zevklerinize, yapacağınız düğün şartlarına uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Ayrıca gelinlik seçerken birtakım unsurlara çok dikkat etmek gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi gelinliğin çok demode olmaması ve modaya ayak uyduracak düzeyde bir gelinliğin seçilmesidir. Bu durum oldukça göze çarpan durumdur. Bir diğer durum ise gelinliğin düğüne uygun olup olmamasıdır. Yani yaz ayında çok kapalı bir gelinliği tercih etmeniz ya da kış ayında çok açık bir gelinliği tercih etmeniz biraz sıkıntılı bir durum oluşturabilmektedir. Bundan dolayı da Fransız Gelinlik Modelleri 2016 senesinde çok daha güzel, çok daha iyi modeller ile karşımıza çıktığı gibi hemen hemen her mevsim şartlarına göre de çeşitleri bulunmaktadır. Hem mevsimlere uygun olduğu gibi hem de çoğu zevklere de ayak uyduran bu gelinlik modelini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede hem modaya ayak uydurmuş olursunuz hem de çok şık ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz.

Fransız Düğünü Gelin ve Damat

Fransız Düğünü Gelin ve Damat

Fransız tarzındaki gelinlik modelleri çoğu gelinin tarzlarını ve zevklerini yansıtmaktadır. Bundan dolayı da koleksiyoncular bu tarzdaki gelinlik modellerine sıkça yer vermiş ve yeni tasarımlar, yeni modeller ortaya çıkartmıştır. Ayrıca hemen hemen her ortama da ayak uyduran Fransız tarzı gelinlik modelleri ile siz de hayalinizdeki düğünü canlandırabileceğinize emin olabilirsiniz.

Fransız Gelinlik ve Aksesuarları

Fransız Gelinlik ve Aksesuarları

Fransız Gelinlik Modelleri 2016 için tasarlanmış olan gelinlikler klasik ve bir o kadar da modern çizgiler eşiğinde hazırlanmış dantel detayları ile oldukça şık bir görünüm elde etmektedir. Dantelli modeller de bu sezonun gözde modelleri arasında yer aldığı için hem Fransız gelinlik modelini hem de dantel modellerini bir araya getirerek çok daha güzel bir görünüm elde edebilir

Fransız Gelinlik Altı Gelin Ayakkabısı

Fransız Gelinlik Altı Gelin Ayakkabısı

2016 Fransız Gelinlik Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git