Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Gelin Ayakkabısı Alırken Dikkat Edin

Gelin Ayakkabısı Alırken Dikkat Edin
18 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 390 kez okundu.

Gelin Ayakkabısı Alırken Dikkat Edin!

 

 

gelin-ayakkabisi-alirken-dikkat-edinmeniz-gerekir

Sevdiğiniz kişi ile yürümeye karar verdiğiniz bu özel günde nasıl ayakkabı kullanımı sizler için daha olumlu olacak gelin inceleyelim. En mutlu geceniz ve üstelik bütün gözler üzerinizde olacak. Gelin ayakkabısı alırken dikkat edin adlı konumuzu detaylandırarak anlatalım. Zemin ile Yağmur Faktörü Yağışlı hava koşullarında saten ya da süet bir ayakkabı tercih etmemelisiniz. Bu hava koşullarında tercih edilecek ayakkabının suya karsı dayanıklı olması oldukça önemli bir konudur. Basınç uygulanacak yerin nasıl bir yer olacağını mutlaka düşünülmesi gerekmektedir. Kapalı mekânlar birçok topuk için uygun olacaktır ama kır ya da sahil düğünlerinde daha özel gelinlik ayakkabıları tercih etmeniz gerekir.

gelin-ayakkabisi-alirken-dikkat-edinmeniz-gerekenler

Bilhassa kır düğünlerinde toprak ile çimen zemin sebebiyle topuk konusunda sorun yaşanması muhtemel bir durumdur. Babet ya da kısa topuklu ayakkabıları tercih edin ya da topuk koruyucu edinmelisiniz. Eğer ki, düğününüzü yazın yapacaksanız da kararınızı vermeden önce bir de yaz gelinlerine ayakkabı önerilerini okumanızda fayda olacaktır. Kokoş Değil Şık Olmalısınız! Ayrıca gelinliğiniz ağır ve gösterişli ise ayakkabı tercihini sade tutmanız oldukça iyi bir tercih olacaktır. İkisi de gösterişli olursa şık değil de tam olarak rüküş olabilirsiniz.

gelin-ayakkabisi-alirken-dikkat-edin

Sade bir gelinlikle ise biraz daha gösterişli bir model tercih edilebilir. Gelinliğinizi Temel Alınız! Öncelikle gelinliğiniz beyaz ama hangi beyaz? Kırık beyaz mı veya füme mi yoksa uçuk pembeye çalan bir gelinliğiniz mi tercih ettiniz? Tercihlerinizi elbiseyi baz alıp yaparsanız hata yapma olasılığınız düşecektir. Renkli gelin ayakkabıları da gelinliğinizin rengine uyumlu olacağından seçenekleriniz arasında yerini alsın. Rahatlığın Şart Olduğunu Unutmayın! Gelin ayakkabıları seçiminde topuğunun çok yüksek ya da burnunun çok sıkı olmamasına dikkat ediniz. En mutlu gününüzde ayaklarınız zonklamasına sebep olmayın.

gelin-ayakkabisi-alirken-dikkat

Çok fazla beğendiğiniz ama pek de rahat olmayan bir ayakkabıda çok aklınız kalırsa şık bir babet edinmelisiniz. Böylelikle salona girişinizi topuklu ayakkabınızla yaptıktan sonra ise babetlerinizi giyip dans pistine fırlamanızı sağlayabilirsiniz. Detaylarla Fark Yaratmaya Yönelin! Gelin ayakkabınızda size özel bir detay kullanarak farklılığı yakalamayı tercih edilebilir. Topuk kısmında farklı bir işleme ya da bilekten sallanan minik bir duvak ve ya gelinliğinizle aynı dantel işlemede bir ayakkabı son derece şık görünmenizi sağlayabilir. Gelin ayakkabısı alırken dikkat edin konumuzda dikkat gerektiren durum ve unsurları sizlere belirttik. Sizlerde bu doğrultuda mekana en uygun ayakkabı seçimi yapmanız mümkün olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git