Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin Ayakkabısı Modelleri
17 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.593 kez okundu.

Gelin adaylarının gelinlik seçme aşamasından sonraki aşamada en büyük sıkıntı yaşadıkları nokta ayakkabı seçerken ki aşama olmaktadır. Gelin ayakkabısı uzaktan bakıldığında çok önemsiz bir konu gibi gözükse de oldukça önemli bir aksesuar olmaktadır. Çünkü gelinlik sizi çok şık ve bir o kadar da güzel göstermekteyse ayakkabının da en az o kadar sizi güzel ve şık göstermesi gerekmektedir. Gelin ayakkabısı hem gelinlik ile hem de diğer aksesuarlar ile uyumlu olması oldukça önemli bir noktadır. Gelin ayakkabısı modelleri dediğimizde çok fazla model bulunmaktadır. Fakat bu konuyu bu sene moda olan gelin ayakkabıları şeklinde incelersek çok daha güzel olabilir. Çünkü her sene moda biraz daha değişmekte, ayakkabılarda değişim meydana gelmektedir.

Gelin ayakkabısının çok önemli hususlardan bir tanesi olduğunu yazımızın başında da söylemiştik. Şimdi ise gelelim bu senenin modası olan, gözde gelin ayakkabılarına. Geçtiğimiz senelerde oldukça beğenilen ayakkabı modeli renkli gelin ayakkabıları bu sene moda olacağa benziyor. Çünkü son birkaç sene içerisindeki gelişimini ve beğeni oranını göz önünde bulundurduğumuz zaman gelin ayakkabısı modelleri arasında en gözde, en çok beğenilen ayakkabı modeli olarak karşımıza çıkıyor. Renkli ayakkabıdan sonra ise eğer ki daha klasik tarzda ya da renkli ayakkabılara göre daha sade bir ayakkabı istiyorsanız size sivri topuklu olan ya da dolgu topuklu arka bölümü dantel süslemeli olan gelin ayakkabı modellerini önerebiliriz. Bu ayakkabı modelleri de en az diğer ayakkabı modeli gibi moda haline gelecektir. Sizler için de farklı bir alternatif olarak kalacaklardır.

Gelin ayakkabı seçimi biraz da bulunduğunuz ortama ya da düğünün yapılacağı alana göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin bir düğün salonunda yapacaksanız topuklu tarzdaki gelin ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Fakat sizin hayalinizde bir kır düğünü bulunuyorsa size topuklu tarzda bir ayakkabı yerine daha babet tarzı gelin ayakkabılarını öneririz. Çünkü bu şekilde daha rahat ve daha serbest hareket edebileceksiniz. Eğer ki boy sorununuz varsa yani kısa boyluysanız size de platform tarzlı gelin ayakkabısı modellerini önerebiliriz. Bu şekilde daha iyi bir görünüm elde edeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Bütün bu modellerin dışarısında ise özel tasarım olan gelin ayakkabı modellerini ya da taşlı olan gelin ayakkabı modellerini de gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz. Bu sayede daha bir özel görünüme kavuşacak ve diğer gelin adaylarından kendinizi daha farklı, daha rahat, daha şık hissedebileceğinizi belirtmeden geçmeyelim.

2016 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git